Węgiel na opał

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

02 cze 2016, 13:07

Witam. Szukacie węgla na opał ? W sezonie letnim warto kupić węgla aby w zimę już mieć spokój a po za tym ceny są nieporównywalne niższe. A co Wy o tym sądzicie ? Jestem bardzo ciekaw z jakiego ogrzewania wy korzystacie. Czytałem gdzieś że ogrzewanie węglem jest wciąż najbardziej popularne w Polsce. Jakoś mnie to nie dziwi biorąc pod uwagę że jest to nasz naturalny surowiec który jest o wiele tańszy niż np ogrzewanie gazowe czy na ekogroszek
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

09 lip 2016, 11:08

Byle kupować polski węgiel, a nie jakiś chiński.
demol
Użytkownik
Posty:212
Rejestracja:28 sie 2013, 13:02

09 lip 2016, 13:52

Od połowy sierpnia kopalnie mają sprzedawać w sieci z pierwszej reki, tak słyszałem.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

13 gru 2016, 09:09

Węgiel jest stosunkowo tanim opałem, ale są dużo tańsze i do tego ekologiczne rozwiązania. Ja mam już od bodajże 3 lat pompę ciepła, dzięki której przez te 3 lata sporo zaoszczędziłem na ogrzewaniu, ale w tym roku wczesną wiosną zdecydowałem się również na zamontowanie paneli fotowoltaicznych, żeby jeszcze bardziej zaoszczędzić, bo panele fotowoltaiczne z pompą ciepła to moim zdaniem doskonałe połączenie, bo dzięki temu mamy zarówno bardzo tanie ( a czasem nawet darmowe) ogrzewanie i energie elektryczną. Polecam szczególnie tą ofertę kompletnych instalacji fotowoltaicznych http://www.hewalex.pl/oferta/kompletne-instalacje/ , bo firma Hewalex ma bardzo konkurencyjne ceny.
mczay
Użytkownik
Posty:48
Rejestracja:31 paź 2018, 10:20

15 lis 2019, 15:45

Jak szukacie dobrej jakości węgla, wysokokalorycznego to polecam wam zamawiać u Sobianka, tam mają węgiel prosto z kopalni, certyfikowany. W tym roku zamówiłem u nich i wiem że już nie będę nigdzie indziej, jest dużo lepszy niż te inne dostępne na rynku.
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

04 gru 2019, 16:06

Jeśli już decydujesz się na węgiel jako opał to przynajmniej zamawiaj go ze sprawdzonego i zaufanego źródła! Mnie od dawna zaopatrują https://www.piorki.pl/ . Z kolei do innego budynku zamawiamy pellet, także z ich oferty. Jest on ogrzewany specjalistycznym kotłem na opał tego typu.
Awatar użytkownika
Koleś
Posty:18
Rejestracja:28 lis 2019, 11:31

23 sty 2020, 09:38

Ja grzeję węglem i jestem zadowolony, węgiel dostarcza mi firma KMZ. Mają węgiel najwyższej jakości, dzięki czemu jest wydajny. Do tego usługi realizują na najwyższym poziomie, dostarczają węgiel zawsze na czas, bezproblemowy kontakt. No i mają konkurencyjne ceny. Bardzo polecam :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl