Restauracja w stolicy na rodzinny obiad.

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Bella89
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:22 lut 2018, 09:27

20 sie 2018, 10:22

Witam serdecznie,
właśnie dowiedziałam się za kilka dni ma do mnie przyjechać rodzina z dalekich stron. Nie jestem specem w gotowaniu, a chciałabym naprawdę mile ich ugościć. Dlatego postanowiłam, że zaproszę moją rodzinę do restauracji... Tylko mam problem z decyzją na którą się zdecydować. Ja osobiście rzadko bywam w restauracjach, a Warszawa jest ogromna. Kolega polecił mi Bubbles? Ponoć można tam zjeść na poziomie. Czy to prawda?
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

17 wrz 2018, 08:54

Jesli kiedyś będziesz z rodzinką na weekend w Warszawie to polecam elegancką restaurację Akademia, mają tam pyszne obiady i nie tylko. Możne przy okazji też pozwiedzać stolice, a jest bardzo dużo miejsc do zwiedzania, ja tylko raz byłam w warszawie ale pobyt tam był udany, na pewno będę ponownie w stolicy i tej restauracji nie ominę :)
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

23 wrz 2019, 11:47

My już od dawna uczęszczamy na pyszne posiłki do Restauracji Łasuch www.lasuch.waw.pl , gdzie możemy posmakować w pysznych, tradycyjnych obiadach. Jest w czym wybierać , każdy z naszej rodzinki ma tam nawet ulubione danie!
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

03 gru 2019, 15:12

Zwiedźcie Krakowskie Przedmieście a przy okazji możecie wpaść do restauracji Jajko http://jajko.co/ . Tamtejsze potrawy są porywające i niezwykle smakowite. Sami ostatnio zwiedzaliśmy te bistro całą rodziną - wszyscy najedli się do syta!
mmario2
Użytkownik
Posty:67
Rejestracja:02 mar 2018, 12:04

10 sty 2020, 21:12

Jest wiele dobrych restauracji w stolicy np. u Szwejka, często zamawiam stamtąd sznycel wiedeński z dowozem https://roomservice.pl/ mają też smaczne żeberka i pieczoną kaczkę
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl