Rozwój firmy

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

RobertTe
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:01 wrz 2018, 18:14

30 paź 2018, 11:02

Moim zdaniem firmę można też rozwinąć przez współpracę z dobrymi i sprawdzonymi kontrahentami. Ja na przykład jako rozwój firmy potraktowałem współpracę z https://waps-kart.pl/, bo kartony przy sprzedaży wysyłkowej są bardzo przydatne i najlepiej przy wyposażaniu firmy współpracować z najlepszymi.
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

16 lis 2018, 11:45

Osobiście uważam, że w dzisiejszych czasach warto myśleć o rozwoju firmy na rynkach zagranicznych. Są nawet różne usługi, które mają w tym pomóc. Polecam zerknąć na stronę Polsko Szwedzkiego Klubu Biznesu - https://www.plsekb.pl/. Dzięki niemu możesz łatwiej wejść na rynek szwedzki ;)
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

01 paź 2019, 12:48

bez rozwoju firmy raczej ciężko będzie osiągnąć należyty sukces. dlatego należy dbać o rozwój od samego początku!
Awatar użytkownika
ewa3212
Posty:1
Rejestracja:02 paź 2019, 14:23

02 paź 2019, 14:28

Mi ostatnio brakuje pracowników do pracy przy produkcji. Zastanawiałam się nad zatrudnieniem cudzoziemców. Kolega polecił mi firmę Audit , która zajmuje się legalizacja pobytu i pracy dla obcokrajowców, a także zatrudnianiem pracowników zza granicy. Czy ktoś korzystał z usług tej firmy? Polecacie tę firmę?
Awatar użytkownika
justyna3212
Posty:1
Rejestracja:09 paź 2019, 11:15

09 paź 2019, 11:21

świetnym pomysłem na rozwój firmy jest inwestycja w reklamę. Ja pozycjonuje swoja stronę internetową oraz kupuję gadżety ze sklepu z logo firmy
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

19 paź 2019, 09:40

Myślę, że znaczną rolę w rozwoju naszej firmy odegrało wsparcie ze strony kancelarii DLB LEGAL https://dlblegal.pl/ . Oni w pełni zadbali o bezpieczeństwo związane z prowadzeniem naszej działalności gospodarczej. Orientują się w różnych dziedzinach prawa, znajomość przepisów także jest tutaj pomocna. Współpracują z przeróżnymi przedsiębiorstwami, co umożliwia im większą orientację w temacie. Dla przykładu, bardzo nam pomogli przy wdrażaniu RODO, dla nas była to zupełnie czarna magia!
Awatar użytkownika
sandra3212
Posty:2
Rejestracja:23 paź 2019, 11:53

23 paź 2019, 12:00

Ja zmagałam się z kryzysem w swojej firmie. Na szczęście skorzystałam z usług firmy DGA - Centrum Sanacji Firm dzięki której moje przedsiębiorstwo stanęło na nogi i teraz rozwijam się.
nobu1989
Użytkownik
Posty:243
Rejestracja:06 maja 2019, 17:24

10 gru 2019, 14:41

Rozwój naszej firmy (drukarni) rozpoczął się wraz z wymianą urządzeń drukujących, akcesoriów na bardziej nowoczesne i zaawansowane. Zadecydowaliśmy o wyborze rozwiązań zaproponowanych przez firmę Fujifilm www.fujifilmsericol.pl . Długo rozglądaliśmy się za ofertą idealną, po czasie trafiliśmy na nich. Drukarki wielkoformatowe, cyfrowe czy akcesoria do sitodruku wraz z maszynami rolowymi – rewelacja! Teraz nasze wydruki cieszą się sporym zainteresowaniem, a to ze względu na wysoką jakość, którą oferujemy.
Awatar użytkownika
RozDlaBiz
Posty:5
Rejestracja:30 sty 2020, 15:54

30 sty 2020, 16:51

Coraz więcej firm wybiera elastyczny model zarządzania drukiem. Wynika to z przeprowadzonych badań, które wykazały że po wdrożeniu usług Managed Print Services oszczędności kształtują się na poziomie 10–40 proc. Liderem wdrażającym tego typu usługi jest firma HP, która w ramach programu MPS wdraża infrastrukturę druku dostosowaną do realnych potrzeb przedsiębiorstwa, serwisuje urządzenia i dba o właściwe zabezpieczenie wrażliwych danych.
Awatar użytkownika
majk
Posty:7
Rejestracja:07 mar 2019, 11:22

30 sty 2020, 18:11

Dokladnie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl