Hotel Poznań

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

MariuszB
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:24 lis 2011, 19:35

24 lis 2011, 20:10

Będąc w ostatnio na targach biznesowych w Poznaniu zatrzymałem się w Hotelu Włoskim. Jest to dobre miejsce dla wszystkich, którzy wybierają się do tego miasta w sprawach biznesowych. Umiejscowiony w samym centrum. Łatwo dostać się do obiektu targów czy innych miejsc spotkań. Pokoje są w pełni wyposażone i czyste. Na terenie całego hotelu jest darmowy dostęp do internetu. Uprzejma obsługa pomoże i doradzi w każdej sytuacji. Polecam to miejsce ponieważ zatrzymywałem się w innych i zawsze coś było nie tak.
Tomasz73
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:25 lis 2011, 10:12

25 lis 2011, 11:34

Zatrzymałem się tam 2 razy. Polecił mi ten hotel organizator konferencji na której prowadziłem wykład. Bardzo spodobało mi się w tym miejscu. Miła obsługa darmowa kawa w lobby przed wyjściem z hotelu. W pełni wyposażone pokoje zarówno w standardowe rzeczy typu telewizor czy radio, ale również kosmetyki w łazience czy cola w lodówce.
Robercik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:28 lis 2011, 11:09

28 lis 2011, 11:20

A jak cenowo wygląda pobyt w tym Hotelu?,
ponieważ wybieram się w przyszłym tygodniu na szkolenia do Poznania i poszukuję jakiegoś noclegu.
MariuszB
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:24 lis 2011, 19:35

30 lis 2011, 20:08

Ja płaciłem niecałe 100zł/os za noc więc cena jak na Hotel przystępna.
Robercik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:28 lis 2011, 11:09

01 gru 2011, 13:42

Cenowo jak najbardziej mi odpowiada. Jeszcze jedno pytanko, gdzie znajduje się ten hotel? na jakiej ulicy? Nie znam za bardzo miasta i chcę sobie orientacyjnie na mapie posprawdzać punkty docelowe.
Tomasz73
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:25 lis 2011, 10:12

01 gru 2011, 22:51

Hotel znajduje się przy ulicy Dolna Wilda, ale nie jestem pewien co do numeru chyba 8.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl