Farba termoizolacyjna i inne.

Masz towar i szukasz rynku zbytu. Dział poświęcony zamieszczaniu ofert handlowych. Bez spamu!

Moderator: mkamil

Amberus
Użytkownik
Posty: 580
Rejestracja: 16 lip 2014, 23:15

21 gru 2019, 14:27

Farba termoizolacyjna o unikatowych parametrach. Jedyny oryginalny wyrób o tych parametrach. Do wszelkich powierzchni, od murowanych po blaszane itp. Ok. 2000 kolorów i odcieni, w tym bezbarwna. Szerokie spektrum wykorzystania, wewnątrz i na zewnątrz, przez firmy budowlane, remontowe, przedsiębiorstwa, spółdzielnie mieszkaniowe, malarzy itp.
To również wieloletni biznes po dołączeniu do naszej firmy, dla wszelkich firm i osób. W najbliższym czasie nowe unikatowe produkty. Naniesienie DWÓCH WARSTW FARBY TERMOIZOLACYJNEJ od wewnętrznej i zewnętrznej strony pomieszczenia umożliwia osiągnięcie współczynnika przenikania ciepła na poziomie U=0,068 W/m2K.
Aby osiągnąć taką samą wartość, należy wykonać izolację ze STYROPIANU GRUBOŚCI 48 CM Korzystaj z oryginalnego wyrobu, zapewnij sobie wieloletni biznes. Zapewniam wszelkie szczegóły. [ kontakt pracapewna@gmail.com ]
Amberus
Użytkownik
Posty: 580
Rejestracja: 16 lip 2014, 23:15

31 gru 2019, 13:51

Pomaluj zamiast ocieplać. Farba termoizolacyjna zastępująca 40 cm styropianu. Opracowana przez Agencję NASA, udoskonalona przez Polaków. [ wyobrażasz sobie izolowanie statków kosmicznych styropianem ? ] Można stosować ją z zewnątrz jak i od wewnątrz. Do wyboru 2000 kolorów i odcieni. W tym bezbarwna. Obecnie bardzo dobry biznes dla wszelkich firm budowlanych itp. oraz osób. Zostając tu partnerem możesz zapewnić sobie dochody miesięczne od 10 tys zł wzwyż. Biznes bez ryzyka i nakładów. Kontakt wyżej.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl