Drukarka w firmie

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

19 wrz 2019, 09:28

Nie tylko drukarkę, ale i sporo urządzeń wielofunkcyjnych dostarczyli nam http://www.ksero-contakt.pl/ . Za cel postawiliśmy sobie, aby w naszym biurze używać jak najlepszego oryginalnego sprzętu. A na wypadek kłopotów zawsze wspiera nas ich serwis!
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

04 paź 2019, 15:56

Akcesoria i plotery dostarczone przez http://printiseasy.pl/ umożliwiły nam solidne drukowanie w firmie. Nie jest to wcale drogie, a efekt przerasta oczekiwania. W wydruku korzystamy dzień w dzień, cały czas się przydaje.
AdminBIF24
Posty:81
Rejestracja:04 paź 2018, 22:42
Lokalizacja:Polska

05 paź 2019, 02:34

Polecam HP, solidna firma.
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

19 paź 2019, 09:22

W dzisiejszych czasach zakup tego typu sprzętu zwyczajnie się nie opłaca. Jeśli mam być szczery, to znacznie lepiej postawić na wynajem. Wystarczy dobrze rozejrzeć się po okolicy a z pewnością natraficie na firmę oferującą usługi tego typu. W Katowicach jest to na przykład PRINT-COM https://print-com.pl/ specjalizujący się w wynajmie urządzeń biurowych. Co ciekawe i przydatne to z ich strony możemy także liczyć na pomoc informatyczną i serwis IT.
Awatar użytkownika
RozDlaBiz
Posty:5
Rejestracja:30 sty 2020, 15:54

30 sty 2020, 16:02

Coraz więcej firm wybiera elastyczny model zarządzania drukiem. Wynika to z przeprowadzonych badań, które wykazały że po wdrożeniu usług Managed Print Services oszczędności kształtują się na poziomie 10–40 proc. Liderem wdrażającym tego typu usługi jest firma HP, która w ramach programu MPS wdraża infrastrukturę druku dostosowaną do realnych potrzeb przedsiębiorstwa, serwisuje urządzenia i dba o właściwe zabezpieczenie wrażliwych danych.
Awatar użytkownika
RozDlaBiz
Posty:5
Rejestracja:30 sty 2020, 15:54

30 sty 2020, 16:20

TomaszS pisze:
> Są firmy które wynajmują drukarki, a płaci się tylko od strony, podobno to
> dobre rozwiązanie :)

Firmy zmieniają sposób zarządzania drukiem, dzięki czemu zyskują oszczędności na poziomie 10-40%. Rezygnacja z zakupu sprzętu na rzecz usług Managed Print Services przynosi wiele korzyści na przykład pełną kontrolę kosztów drukowania, możliwość korzystania z fabrycznie nowych, innowacyjnych urządzeń marki HP oraz dostępność serwisu bezpośrednio w biurze.
Awatar użytkownika
FredRed
Posty:11
Rejestracja:03 mar 2020, 13:33

10 mar 2020, 09:51

Ja tam zawsze korzystam z usług profesjonalistów, jeśli chodzi o jakieś większe projekty. Sprawdź koniecznie firmę Copio, ostatnio korzystałem z ich usługi modelowania przestrzennego. Bardzo fajna opcja, usługa zrealizowana na czas, sympatyczna obsługa. Stworzyli mi model 3D w oparciu o projekt - bardzo dokładna wizualizacja! Uwzględnili dosłownie wszystko - materiał, z którego będzie wykonana dana rzecz, tekstury, fakturę i kolory. Do tego od razu przygotowują projekt do druku 3D. Bardzo polecam :)
cynamona
Użytkownik
Posty:101
Rejestracja:09 lut 2018, 14:15

21 kwie 2020, 23:25

Mamy własny sprzęt i drukujemy na nim. Fajne są urządzeenia brother, mam w firmie kilka takich urządzeń i spisują się bez zarzutu, drukujemy tylko na zamiennikach, activejet się spawdziły i dają ładną jakość wydruku
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl