impreza intergracyjna

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

16 sie 2018, 20:33

Nagle dowiedziałam się, że czeka nas impreza integracyjna. Pierwszy raz będę organizować takie spotkanie w lokalu, więc muszę poprosić o Waszą radę. Siostra poleciła mi Restaurację Akademia w Warszawie. Podobno wszystko tam przygotowują z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Goście bez wyjątku zawsze są zadowoleni. Nie można oprzeć się też ich kuszącej smakiem kuchni. Myślicie, że właśnie tam zrobić takie przyjęcie?
Bella89
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:22 lut 2018, 09:27

11 wrz 2018, 14:35

Skoro planujecie zorganizować imprezę integracyjną to na pewno przydadzą wam się w tym kierunku pewne wskazówki. Przykładowo w tym artykule http://horecaservice.pl/wypozyczalnia-k ... -katowice/ ostatnio czytałam o wypożyczaniu krzeseł oraz pokrowców na daną okoliczność. Myślę, że warto się dowiedzieć jak to wszystko odbywa się i gdzie warto w tym kierunku się zgłosić
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

17 wrz 2018, 08:29

Zawsze można też znaleźć firmę zajmującą się organizacja eventów firmowych
RekinBiz
Użytkownik
Posty:120
Rejestracja:22 sty 2018, 17:00

18 wrz 2018, 11:08

Nie wiem czy jest sens zlecać zorganizowanie takiego eventu firmie. Przeciez to dodatkowe koszty. Spotkanie integracyjne można zorganizować np w jakiejś restauracji, która ma doświadczenie w przygotowywaniu tego typu eventów. Moja firma często robi imprezy w Restauracji Kameralnej w centrum Warszawy. Obsługa lokalu zawsze zajmuje się wszystkim - od planowania przez organizację aż po obsługę imprezy.
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

31 maja 2019, 12:11

chcemy przeprowadzić imprezę intergracyjną w okolicach Łodzi. Jakieś pomysły, gdzie coś takiego mogłoby się odbyć? przy okazji, także chcielibyśmy odbyć szkolenia na miejscu!
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

27 cze 2019, 17:58

Uważam, że powinna Wam się spodobać oferta hotelu Dzikie Wino https://www.dzikiewino.com.pl/ , jak i tamtejszej restauracji. To właśnie tam przeprowadziliśmy szereg znakomitych eventów, w tym integracje czy szkolenia. Po załatwieniu firmowych spraw mieliśmy przyjemność wypocząć w bardzo komfortowych i solidnie zaopatrzonych pokojach. Polecam!
bronson
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:26 lis 2017, 15:34

31 sty 2020, 22:57

Olej lokal, go big https://www.5zywiolow.com/oferta/organizacja-imprez-firmowych/ . Ziomek takie coś nam zorganizował rok temu, teraz jesteśmy przyjaciółmi na całe życie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl