Zwierzeta

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

14 sty 2020, 19:41

Najważniejsze to wiedzieć, do jakiego weterynarza uczęszczać na wypadek kłopotów ze zdrowiem zwierzaka. My na przykład od dawna współpracujemy z www.weterynarz-swidnik.pl , potrafiącym wyleczyć wszystkie choroby zwierzaka.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

05 lut 2020, 13:39

to prawda, sprawdzony weterynarz to skarb. Ja polecam lekarzy pracujących na co dzień w warszawskiej klinice weterynaryjnej VET4PET na Grochowie. Już nie raz ratowali nas z opresji, zawsze służą pomocą i radą, są troskliwi i bardzo zaangażowani w swoją prace.
marcowa8
Użytkownik
Posty:53
Rejestracja:19 lip 2018, 22:11

08 maja 2020, 09:13

azura pisze:
05 lut 2020, 13:39
to prawda, sprawdzony weterynarz to skarb. Ja polecam lekarzy pracujących na co dzień w warszawskiej klinice weterynaryjnej VET4PET na Grochowie. Już nie raz ratowali nas z opresji, zawsze służą pomocą i radą, są troskliwi i bardzo zaangażowani w swoją prace.

w sumie to nic dodać nic ująć :) ja też jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi w tym gabinecie. super, że na miejscu można bez problemu wykonać pełną diagnostykę obrazową.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl