Wirtualny spacer po firmie - reklama e-sklepu?

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

11 lip 2014, 09:59

Myślicie że wirtualny spacer po firmie będzie dobrą reklamą dla e-sklepu, który ma całkiem fajnie zrobiony magazyn, sortownię itd?
Widziałem coś takiego dla szkoły wyższej i paru turystycznych miejscowości jak wirtualny spacer, ale czy właśnie dla e-sklepu sie nada?
Olka
Użytkownik
Posty:184
Rejestracja:20 maja 2014, 09:42

12 lip 2014, 18:58

A co ten sklep sprzedaje?
Bo fajne regały to nic ciekawego, ale jak na nich leżą jakieś wypasione sterowane auta czy coś w tym stylu, to już chętnie bym coś takiego obejrzała.
A myślisz o klasycznym wirtualnym spacerze w stylu panoramy 360 czy o umieszczeniu zdjęć tego magazynu e-sklepu w wirtualnym spacerze google? (jak usługa businessview: http://www.businessviewkrakow.pl/ ?)
Tak z ciekawości spytam
demol
Użytkownik
Posty:212
Rejestracja:28 sie 2013, 13:02

17 lip 2014, 14:30

To jest fajne, coś nowego.
andre76
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:15 kwie 2015, 13:10

08 lip 2015, 15:06

Większość badań marketingowych, realizowanych przez niezależne od siebie agencje jasno wykazuje że interaktywność w marketingu jest tym co klient lubi najbardziej. Sucha werbalna prezentacja z prędkością światła jest wypierane przez nowe tricki jak CTA czy zaproszenie do interakcji. Warto zauważyć że na tego typu rozwiązania przestawiają się również jednostki publiczne.
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

02 kwie 2020, 08:20

Mnie strasznie jarają wirtualne spacery i możliwość klikania po więcej. Potrafię się na tym strasznie zawiesić. I nie wiem czemu długo nie przyszło mi do głowy, żeby wprowadzić to u siebie ale jak się natknąłem na bezpłatną wycenę o tuu https://3dtrip.pl/wirtualne-spacery/ to dopiero mnie coś tknęło. Cena zresztą była niższa niż przewidywałem więc łatwo mi przyszła decyzja o zamówieniu dla siebie takiej formy reklamy
mmario2
Użytkownik
Posty:67
Rejestracja:02 mar 2018, 12:04

15 kwie 2020, 17:12

Mnie osobiście takie rzeczy nie interesują, chcę, żeby e-sklep był przejrzysty, szybko się ładował i miał intuicyjny interfejs. Zleciłem takie zadanie Zdobywcom Sieci i mam witrynę z prawdziwego zdarzenia, a do tego z mocną pozycją w pierwszej 10 Google. Mało porzuconych koszyków, skuteczny remarketing, jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
Ignacy4075
Posty:5
Rejestracja:08 gru 2021, 19:59

09 gru 2021, 12:26

W sumie jest to ciekawe rozwiązanie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl