urządzenia do kuchni?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

13 sie 2019, 18:01

W naszej kuchni zagościła ostatnio porcelana. Ale nie byle jaka - specjalistyczna, dostarczona przez www.filizankaporcelanaodziez.pl okazała się w zupełności spełniać moje oczekiwania. Moja żona kupuje tam także oryginalną odziez damską. :)
cynamona
Użytkownik
Posty:101
Rejestracja:09 lut 2018, 14:15

27 sty 2020, 18:39

W kuchni musi być obowiązkowo zmywarka, nie cierpię mycia naczyń i to mój wierny pomocnik. Mam electrolux maxiFlex, jest super pojemna, ma aż 3 kosze, które można napakować po brzegi, w pół godzinki mam wszytko ładnie umyte, n szybkim programie
Awatar użytkownika
AgataD
Posty:14
Rejestracja:05 gru 2018, 10:04

22 cze 2020, 16:21

Ja mogę podpowiedzieć Wam o świetnych promocjach w superwnetrze. Znam ich od dawna ale jakość nie zaglądałam do nich dłuższy czas, a wczoraj zerknęłam co mają ciekawego. Oj sporo tego jest. Ja wzięłam sobie nowy chlebak, kosz na śmieci, szklanki termiczne i kilka pojemników. Opłac sie, bo przeceny sa nawet o 100 zł przy niektórych produktach.
lewirra
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:11 sty 2020, 20:58

14 lip 2020, 14:23

cynamona pisze:
> W kuchni musi być obowiązkowo zmywarka, nie cierpię mycia naczyń i to mój
> wierny pomocnik. Mam electrolux maxiFlex, jest super pojemna, ma aż 3
> kosze, które można napakować po brzegi, w pół godzinki mam wszytko ładnie
> umyte, n szybkim programie
myślisz, że taki model sie sprawdzi u rodziny 4-osobowej i gotującej dużo. Lubię markę electrolux, mam sama ich sporo sprzętu a niedlugo czeka nas wymiana zmywarki, chciałaby coś pojemnego i ekonomicznego. Czy ten twój model ma jakiś szybki tryb?
Lucynka
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:26 lis 2018, 19:06

01 gru 2021, 06:41

W każdej kuchni na pewno jest potrzebna deska do krojenia. Wybór desek jest bardzo duży, ale ja u siebie w kuchni postawiłam na prawdziwe, naturalne deski drewniane. Kupiłam je w sklepie internetowym Sto Desek i jestem z nich bardzo zadowolona. Przede wszystkim jest tam bardzo duży wybór desek, jeśli chodzi o modele, rodzaje drewna, wygląd itp. Deski są bardzo solidne, starannie wykonane z wysokiej jakości drewna, zainpregnowane naturalnym olejem. Bezpieczne i wygodne w użytkowaniu, stanowią także ozdobę każdej kuchni.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl