Warsztat

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

21 gru 2018, 00:43

Zależy gdzie. U mnie w Gdańsku króluje Ring na Grunwaldzkiej - warsztat pierwsza klasa, a do tego doskonałe miejsce do zakupu opon, bardzo konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługa.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

22 lut 2019, 19:27

Konkurencja nie jest taka spora. Np. w Gdańsku próżno szukać dobrych samochodowych fachowdców poza RINGIEM. To jest najlepszy warsztat, dużo lepszy niż wszystkie ASO-y razem wzięte. A co poza nimi? Nie wiem, długo długo nic.
Rudzik
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:02 sie 2019, 16:01

04 lis 2019, 14:07

Oczywiście, że warsztat samochodowy to wyzwanie. Ale każdy własny biznes nim jest :) Zadbaj przede wszystkim o to, by w twoim warsztacie nie zabrakło odpowiedniego wyposażenia. Doskonałej jakości produkty znajdziesz na warsztat24 ja u nich też się zaopatruję i jestem zawsze zadowolony. Ich produkty są wydajne, a efekty ich stosowania widoczne i trwałe. Znajdziesz tam wszystko, czego potrzebuje warsztat - preparaty ochronne czy pielęgnacyjne, ubrania bhp - elastyczne, trwałe i funkcjonalne, a także preparaty smarne czy narzędzia i materiały ścierne.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

13 gru 2019, 08:05

Jeśli chodzi o mój warsztat to największy kłopot sprawiło mi znalezienie solidnych kompresorów. No ale się udało - a to z pomocą http://www.kompresjan.pl/ . Dostarczone przez nich produkty charakteryzuje solidna i nietuzinkowa jakość, za którą rozglądałem się od bardzo dawna. Zdecydowanie polecam!
Awatar użytkownika
hamboo
Posty:3
Rejestracja:01 sty 2020, 21:42

01 sty 2020, 21:47

Części szukaj przede wszystkim u oficjalnym dystrybutorów,. To najpewniejsze źródło.
Awatar użytkownika
Konan
Posty:8
Rejestracja:27 kwie 2020, 12:10

04 maja 2020, 11:13

Widziałem, że ktoś wyżej polecił hurtownię Warsztat24 też mogę śmiało polecić ich produkty, mój przyjaciel zaopatruje u nich swój przydomowy warsztat! Świadczy usługi w niewielkim zakresie, ale u nich zawsze znajduje to, czego mu akurat potrzeba. Ostatnio zachwalał środki higieny, do mycia rąk. Że są wydajne, skuteczne i do tego nie podrażniają skóry. Wiadomo, mechanik zawsze się ubrudzi a dłonie to jednak wizytówka człowieka. Dzięki ich preparatom po godzinach w życiu bym nie powiedział, że Jaro pracuje w warsztacie samochodowym :) Te środki naprawdę działają.
Awatar użytkownika
darekw76
Posty:6
Rejestracja:17 kwie 2018, 11:34

22 lip 2020, 10:31

Mają jakiś sklep internetowy? Nie mogę znaleźć.
Awatar użytkownika
Filemon8165
Posty:5
Rejestracja:07 gru 2021, 12:48

08 gru 2021, 09:50

Właśnie też ich szukałem ale nic nie znalazłem.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl