bolesne miesiączki, jak sobie radzicie?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

bronson
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:26 lis 2017, 15:34

31 sty 2020, 23:23

Niepokalanek, magnez, okłady ciepłe, B6 i coś tam jeszcze http://longevitas.pl już nie pamiętam. Ale stosuję ich zasady na PMS i pomagają.
Jadwisia
Użytkownik
Posty:45
Rejestracja:05 sie 2018, 12:08

30 mar 2020, 23:00

Mnie pomogła antykoncepcja, lekarz przepisał mi belarę i faktycznie po miesiącu ulga. Zero bóli menstruacyjnych ,zadnego pms wszystko jest teraz bezboleśnie.
cynamona
Użytkownik
Posty:101
Rejestracja:09 lut 2018, 14:15

22 kwie 2020, 23:54

Mój ratunek na takie bolesne miesiączki to tabletki vemonis femi. Działają nawet na mocny ból, to chyba zresztą namocniejsza rzecz jaką można kupić bez recepty na bóle menstruacyjne. Dbrze mieć coś skutecznego, nie bęę przeciez co miesiąc brala wolnego w pracy
carbonara
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:24 sty 2020, 09:02

28 lip 2020, 15:45

A ja wiem że takie miesiączki mogą być objawem endometriozy, bo jak powiedziałam o tym swojemu lekarzowi natychmiast wysłał mnie na diagnostykę do specjalistów w szpitalu medicover i dobrze że do nich trafiłam w porę bo udało się powstrzymać rozwój choroby. Teraz korzystam tam też z opieki fizjoterapeuty i dietetyka bo dieta i ćwiczenia są ogromnie ważne przy endometriozie
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl