Letnie porządki w przydomowym ogrodzie

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

kozielw
Użytkownik
Posty:86
Rejestracja:13 lut 2018, 15:26

17 maja 2018, 08:45

Cześć,

za oknem wydaje się coraz cieplej, dlatego czas w końcu wziąć się za letnie porządki w ogrodzie i to pełną parą. Szukam sprawdoznego oraz trwałego tunelu foliowego, co sądzicie o tymże z tegoż sklepu? Są to moje pierwsze porządki w ogrodzie - działkę mam niecały rok. Z energią posłucham bardziej praktycznych osób w tymże temacie. Dziękuję oraz pozdrawiam!
nosleep
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:09 wrz 2017, 12:35

27 maja 2018, 17:37

Czas na porządki w przydomowym ogrodzie już dawno za nami, teraz to juz powinieneś się opalać i odpoczywać pośród zieleni. No ale wiadomo jak to jest, robi się wtedy, kiedy ma się czas. Ja w tym roku tez bardzo późno zaczynałam prace ogrodowe a jeszcze później zaczęłam sadzić rośliny. W zeszłym tygodniu dowieźli mi drzewa ozdobne ze szkółki drzew. W sumie nie mam obaw, że się nie przyjmą bo sadzone sa w specjalnych pojemnikach więc sa "zahartowane" i bez problemu powinny się zaaklimatyzować w nowym otoczeniu.
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

18 lut 2019, 23:04

Pielęgnację drzew najlepiej powierzyć zaufanej ekipie. Podcinki są dosyć trudne, a robiąc to na własną rękę możemy zepsuć robotę! Dlatego tym zadaniem, na wiosnę czy lato zajmują się dla mnie http://agroserwis.pro/.
Awatar użytkownika
mroweencja
Posty:13
Rejestracja:05 kwie 2019, 07:43

02 maja 2019, 14:57

u nas ogród dopiero w przygotowaniu, niedawno sie wprowadzilismy i teraz wlasnie jestesmy na etapie projektowania :) zajmuje sie tym u nas firma Gardenon, zalezalo nam, zeby zajal sie tym ktos doswiadczony, dobry w swojej branzy, dokladny, no i polecili nam znajomi wlasnie ich ;) jestesmy zadowoleni bo wspolpraca idzie swietnie a projekt juz jest obiecujacy, nie mozemy sie doczekac efektu koncowego :)
Awatar użytkownika
Pralink
Posty:18
Rejestracja:14 lut 2019, 10:59

15 wrz 2020, 06:13

Jeśli szukacie fajnego sklepu ogrodniczego, to polecam wam zajrzeć na stronę sklepu online Futuregardens . To mój sprawdzony sklep ogrodniczy, bo kupuję u nich już kolejny sezon i jest tam praktycznie wszystko co w ogrodzie jest potrzebne. Kupicie u nich sadzonki i nasiona, hydrożele, mikoryzy, nawozy, ukorzeniacze, a nawet elementy dekoracyjne, oświetlenie, deski tarasowe czy meble ogrodowe. Sklep ma bardzo logiczny podział na działy, więc wszystko jest łatwo znaleźć. Roślin ozdobnych mają bardzo dużo, przeróżne (w tym unikatowe) odmiany. Dostawa jest szybka, towar dobrze spakowany. Sklep godny polecenia.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl