Polityka bezpieczeństwa

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator: mkamil

mientka
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: 30 mar 2018, 16:06

24 sie 2018, 09:27

Wiecie coś na temat polityki bezpieczeństwa jesli chodzi o dane osobowe ? :) zastanawiam się jak to dokładnie wygląda, jak dane są chronione i czy wszędzie przestrzega się tej ochrony
barylka
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 24 lis 2017, 22:50

26 sie 2018, 17:11

Kazdy przedsiebiorca ma w obowiazku ochrone danych ktore przechowuje. Teraz te wrazliwe sa dodatkowo objete ochrona ustawy RODO. Jednak ciagle dochodzi do wyciekow i kradziezy o czym mozna np przeczytac na chronpesel.pl - jak sie okazuje ta liczba nie jest taka mala..
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 4
Rejestracja: 30 sie 2018, 16:35

30 sie 2018, 16:37

RODO reguluje prawo odnośnie ochrony danych osobowych. To ważna zmiana, obowiązuje już od dłuższej chwili i wiele osób dalej nie wie, na czym polegają nowe regulacje. Polecam na start poczytać trochę o tym. Tu jest super poradnik: https://rodoporadnik.pl/ Jak to za mało, wtedy najlpiej udać się do prawnika.
Awatar użytkownika
Pralink
Posty: 11
Rejestracja: 14 lut 2019, 10:59

15 wrz 2020, 06:30

Jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa danych w firmie, to najlepiej całe zagadnienie powierzyć ekspertom z tej dziedziny. Zapoznajcie się z ofertą Centrum Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji prowadzonym przez Jacka Lewandowskiego, który jest absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej w Warszawie,a dd wielu lat zajmuje się szeroko rozumianym systemem bezpieczeństwa informacji. Możecie jego firmie powierzyć wdrażanie odpowiednich programów (zgodnie z wytycznymi Ustawy o Ochronie Danych Osobowych), przeprowadzanie audytów, szkolenia pracowników w zakresie ochrony danych, wykonywanie aktualizacji wprowadzonych programów, a także nadzorowanie całościowego przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl