Ripple XRP

W tym wątku będziemy zamieszczać informacje o kryptowalutach, o tym jaki projekt za nimi stoi oraz jacy ludzie go tworzą.

Moderator: mkamil

AdminBIF24
Posty: 81
Rejestracja: 04 paź 2018, 22:42
Lokalizacja: Polska

05 paź 2018, 02:25

Większość z was zapoznała się z Bitcoin oraz całą najważniejszą grupą kryptowalut: Litecoin, Ethereum oraz Bitcoin Cash. Z kolei kolejną walutą, która wstrząsnęła rynkiem jest Ripple (XRP). Ripple posiada własną walutę, a ze względu na szybkość systemu płatności, przyszłość tej kryptowaluty wygląda najlepiej.

W tym artykule omówimy główne aspekty Ripple Coin oraz wyjaśnimy, jak możemy na tym skorzystać. Dowiesz się, jak działa XRP Coin oraz poznasz główne różnice pomiędzy Ripple a Bitcoin.

Zanim zajmiemy się tym wszystkim, zacznijmy od najbardziej podstawowego pytania: Co to jest Ripple?

Ripple uważany jest za nowy start up z San Francisco. Zaprojektowany system płatności jest podobny do blockchain. Protokół płatności jest niemalże identyczny, jest kompatybilny z pozostałymi kryptowalutami oraz walutami papierowymi oraz rynkiem towarowym.

Ripple zezwala klientom integrować protokół na własnym systemie. Narodowy Bank Abu Dhabi do niektórych transakcji zaczął używać wspomnianej technologii. Swoim klientom pozwala na przekazywanie funduszy w czasie rzeczywistym.

Ripple kryptowaluta wykorzystuje podobny blockchain jak Bitcoin, z tym że dana kryptowaluta nosi inną nazwę. Jeżeli chodzi o kapitalizację rynkową, to XRP Ripple jest trzecią co do wielkości kryptowalutą, zaraz po Bitcoin i Ethereum. W każdej chwili możesz przetestować handel na CFD na kryptowaluty (w tym Ripple CFD) na naszym bezpłatnym rachunku demonstracyjnym. Jeśli nie wiesz, jak handlować, kliknij poniżej, pobierz Ebook i przetestuj strategie na rachunku demo na Ripple CFD.

https://admiralmarkets.pl/education/articles/trading-instruments/ripple
Awatar użytkownika
ToddSweeney
Posty: 6
Rejestracja: 12 lis 2020, 23:51

13 lis 2020, 00:37

Dobra waluta, ale krążą plotki, że to amerykański spisek : D
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl