W co inwestujecie?

Organizowane w ustalonym miejscu i czasie spotkania handlowe, na których sprzedawane są ściśle określone towary po cenach ogłoszonych w codziennych notowaniach.

Moderator:mkamil

Przemek
Użytkownik
Posty:42
Rejestracja:05 paź 2018, 01:23
Lokalizacja:Zielona Góra

05 paź 2018, 01:48

Inwestujecie w coś?
Ja nigdy nie inwestowałem, byłem raz na szkoleniu z forexa i jakoś mnie to wszytko nie przekonuje.


Swoją drogą polecam film na Youtubie:
Jak działają warszawskie „KOTŁOWNIE”? Zarobki to nawet 45 tys. zł – 7 metrów pod ziemią #47

Awatar użytkownika
Sare13
Posty:8
Rejestracja:14 lut 2020, 18:56

14 lut 2020, 19:28

Wiem, że 2020r. kryptowaluty już wam są doskonale znane, ale ten rok będzie rozstrzygający dla BTC. Jeśli chodzi o ciekawe inwestycje, ostatnio było głośno o Bitcoin Profit przez te reklamy o Lewandowskim, jak ktoś jest zainteresowany to polecam sprawdzić jakąś recenzję, np na businnes face pl jest chyba najlepsza opinia. Znajomi całkiem nieźle na tym trzepią kasę.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

20 kwie 2020, 15:01

Zdecydowanie inwestycje i inwestycje w niercuhomości!!! Np. przepiękne Lubiczowskie Apartamenty w Rowach - inwestycja, która zwróci się w sekundę, jak tylko zostaną podniesione ograniczenia o przemieszczaniu się w celach turystycznych.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

23 lis 2020, 16:32

Szanujesz swoje pieniądze ? Pozwól im na Ciebie pracować. Czy wiesz że oszczędzanie oraz budowa swego kapitału w złocie inwestycyjnym, od zawsze jest najlepszym biznesem i zabezpieczeniem dla naszych pieniędzy. Szczególnie teraz gdy jego wartość non stop rośnie i na pewno da Ci wyższy procent niż w banku. Sztabki złota o dowolnej gramaturze, na życzenie dostarczane do domu. Mamy tu gwarancję, umowę na odkupienie złota w dowolnym momencie w najlepszej cenie. Również możliwość zakupu na dowolne miesięczne wpłaty, nawet od 50 zł. [ nie są to raty ] Dochodowy biznes dla właścicieli różnych firm, handlowców, osób. Dodatkowo współpraca z firmą jako klient a następnie partner, umożliwia każdej osobie pozyskiwanie środków na zakup złota dla siebie, bez kosztów własnych. Czyli możesz je mieć nawet za darmo. Więcej po kontakcie na pracapewna@gmail.com
Awatar użytkownika
dazdaz
Posty:3
Rejestracja:30 lis 2020, 00:11
Kontakt:

30 lis 2020, 00:16

w kryptowaluty na platformie trade365 pl :)
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

30 lis 2020, 08:42

Poco ryzykować. Złoto od zawsze było najlepszą opcją. Inwestujesz ile chcesz, kiedy chcesz. I całość otrzymujesz do domu. Zero ryzyka, dochód pewny.
piataklepka
Użytkownik
Posty:24
Rejestracja:09 lis 2018, 17:29

27 kwie 2021, 09:01

Forex fajna sprawa, jak ktoś potrzebuje zarobić dodatkową kase i chce w coś zainwestowac. Z tym, ze według mnie warto korzystac z platform tradingowych. ja mam metatradera 5 i do tego https://www.az-invest.eu/ . To takie dodatki które umożliwiają niestandardową prezentację notowań par walutowych, indeksów, surowców a także akcji.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

27 kwie 2021, 09:47

Forex ? idealny sposób aby tracić. Chcesz zarabiać bez strachu ? więc korzystaj. Zarabiaj w projekcie który istnieje od kilku lat. Od minimum 100 zł dziennie wzwyż, w normalnej firmie. [ dochód też bez żadnego polecania ] Dla osób które będą tu budować biznes, strona do promocji za DARMO. Start już od minimalnego wkładu.
Robot handlowo - sprzedażowy, który będzie zarabiać dla Ciebie każdego dnia cashback z zakupów osób na całym świecie. Miesięcznie zarabiasz 35 % od dowolnego wkładu. Obecnie dołącza do firmy największa światowa giełda Binance. W przygotowaniu karty do wpłat i wypłat, już można zamawiać. Dla budujących tu biznes, strona do promocji za DARMO. Opis na stronie https://zarabianieodzaraz.pl.tl/Kasa-za-darmo.htm lub pisz na pracapewna@gmail.com z dopiskiem robot handlowy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl