Kredyt na zakup działki

Masz zamiar zaciągnąć kredyt? Nie wiesz, jaki bank wybrać? Który bank warto polecić? Wypowiedz się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Kuruk
Posty:5
Rejestracja:26 sie 2020, 13:29

12 paź 2020, 13:00

Cześć! Moja siostra ostatnio szukała korzystnego kredytu na zakup działki budowlanej i bardzo pomocna okazał się przy tym firma dzialki-szczecin. com Po pierwsze oferują naprawdę dobre działki uzbrojone w ładnej okolicy. A po drugie za ich pomocą można też starać się właśnie o kredyt. Współpracują z różnymi bankami, są więc w stanie uzyskać dla swoich klientów najkorzystniejszą ofertę - taką, jakiej sami w banku byśmy nie otrzymali.
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

28 gru 2020, 22:37

Najmniejszy to kredyt zapewne nie będzie więc najlepiej poradzić się dobrego doradcy finansowego. Ja polecam kontakt z Bold Invest. To broker finansowy, mają dobrych doradców. Pomogą Wam ze wszystkim.
gonia400
Użytkownik
Posty:63
Rejestracja:04 mar 2017, 14:23

28 lis 2021, 19:02

Dobry doradca to podstawa. Ja, niestety, trochę za bardzo słuchałem opinii ludzi z boku i wziąłem kredyt we frankach, a teraz raty ciągle rosną. https://www.biznesgazeta.pl/uniewaznienie-kredytu-frankowego-co-dalej/ Ktoś próbował może coś takiego? Da się w ogóle jako anulować kredyt we frankach? Sprawdzam właśnie informacje na tej stronie i chyba jest taka możliwość
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl