budowa domu i wynajem

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

18 mar 2020, 13:39

Wydaje mi się, że lepiej wynająć mieszkanie niż dom. Aczkolwiek obie nieruchomości warto wyposażyć w wentylacją, która zapewnia powietrze dobrej jakości, przez cały czas. Oczywiście jak o każde rozwiązanie tak i wentylację należy dbać. Gdybyście szukali kogoś na terenie Poznania i okolic to polecam zapoznać się z artykułem na ten temat: http://www.wersen.com.pl/specjalisci-od-czyszczenia-wentylacji-w-poznaniu-gdzie-szukac/ . Znalezienie odpowiedniej ekipy do czyszczenia, to wcale nie jest taka prosta sprawa.
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

22 maja 2020, 15:58

Też tak uważam, tym bardziej że są do kupienia apartamenty pod wynajem na osiedlu Modern Tower gdzie możesz też liczyć na pomoc w zarządzaniu najmem
Awatar użytkownika
JoannaK
Posty:10
Rejestracja:16 lip 2020, 12:45

27 lip 2020, 13:05

Podobnie jak poprzednicy mówili, wydaje mi się, że lepszą opcją są mieszkania, a budowa pod wynajem według mnie jest dość nieopłacalna.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

27 cze 2021, 11:09

Całkowicie nie opłacalna w obecnym czasie. Jeśli budujesz pensjonat, hotel w dobrym miejscu wszystko jest ok. Obecnie to lepiej zainwestować w nieruchomości ale np. Gruzja czy Turcja. Wszystko w tym temacie po kontakcie pracapewna@gmail.com
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl