Kasy fiskalne

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

altca
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:28 maja 2018, 21:28

30 wrz 2020, 10:29

Poszukuję do swojego sklepu systemu kas fiskalnych, najlepiej online. Zależy mi, zeby system był bezpieczny i intuicyjny w obsłudze. Możecie coś polecić?
lewirra
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:11 sty 2020, 20:58

10 paź 2020, 16:48

używam systemu dotykacka, bardzo prosty w obsłudze, przejrzysty, ma sporo funkcji, jestem zadowolona, możesz tutaj poczytac więcej dotykacka. pl
Ligenza
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:07 wrz 2015, 09:37

28 lis 2020, 15:00

U mnie też właśnie egzamin zdała Dotykacka, bardzo fajny i intuicyjny system kasowy.
Łucja0982
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:30 cze 2021, 09:20

06 sie 2021, 09:31

Może nie typowo o kasach fiskalnych ale o czymś co może usprawnić działanie firmy. Mowa tutaj o systemie CRM który poprawia efektywność firmy oraz ułatwia zarządzania relacjami z klientami oraz firmą. Ja w swojej firmie korzystam z systemu od FIRMAO, według mnie jest to jeden z najlepszych programów tego typu na rynku. Posiada on wszystkie funkcjonalności które tego typu program powinien posiadać. firmao.pl/ds
Awatar użytkownika
milena9
Posty:2
Rejestracja:14 wrz 2021, 18:04

14 wrz 2021, 18:14

Jeśli o kasę fiskalną chodzi to musi ona być odpowiedniego dopasowana do naszego przedsiębiorstwa. Samemu wybrać coś odpowiedniego jest naprawdę trudno.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl