Domowy biznes z trumnami!

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

karas09
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:24 mar 2009, 19:31

24 mar 2009, 19:35

Witam
Jestem zainteresowany produkcja trumien, a konkretnie to chcialbym sie dowiedziec na forum jaki jest proces technologiczny wykonania takiej trumny. Jesli chodzi o maszyny to czesc juz mam (samorobki ale mysle ze spokojnie na poczatek wystarcza). Z maszyn jakie posiadam to: heblarka - grubosciowka, szlifierka tasmowa, tokarka, frezarka tez niedlugo bedzie zrobiona bo jestem w trakcie jej wykonczenia. Mam zamiar jeszcze zrobic trajzege kontowa. Chcialbym sie rowniez dowiedziec jakie jeszcze maszyny beda mi potrzebne i do czego? Mysle ze podolam i stworze kolejne maszyny;-) Oczywiscie glownym powodem dla ktorego tu pisze jest wlasnie poznanie procesu technologicznego. Moze ktos z forumowiczow wie cos na ten temat i chetnie sie podzieli poniewaz nie stac mnie jak narazie na zatrudnienie stolarza wiec chcialbym sie sam nieco fachu poduczyc a moze w przyszlosci sie kogos zatrudni. Prosze o jakies konkretne podpowiedzi albo gdzie w internecie moglbym znalesc cos na ten temat. Moze ktos bedzie chcetny podzielic sie wiedza i praktyka w wojewodztwie łódzkim?
Awatar użytkownika
anel-7
Posty:2
Rejestracja:06 lis 2021, 14:27

06 lis 2021, 14:34

Witam
wiem jak produkować trumny i są rynki zbytu na
ok . 500 - 1000 szt./m-ąc, potrzebne są środki finansowe na uruchomienie produkcji
pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl