Pomysł na biznes w dobre korona wirusa!

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
ChiliP
Posty:9
Rejestracja:11 sie 2015, 18:50

16 lip 2020, 18:31

Obecnie chyba najlepszy moment na wejście w ten biznes. Czasy kryzysu i korona wirusa, oznaczają wiele upadłości firm i jednocześnie względnie niską konkurencję podczas licytacji online. Jeżeli ktoś miał tego farta, że trzymał kapitał na chude lata to czas zacząć go pomnażać. Na Ronta pl znajdziecie wszystko: licytacje komornicze, postępowania upadłościowe firm a także aukcje likwidacyjne, związane z zamykaniem firm bez procesu upadłościowego. 

Wszystkim życzę powodzenia!
Awatar użytkownika
Sieciak
Posty:15
Rejestracja:15 lip 2021, 08:48

21 lip 2021, 09:14

Jeżeli chcesz otworzyć własny biznes powinieneś koniecznie zdecydować się na CRM. Mogę polecić Ci Firmao, ponieważ jest indywidualnie dopasowany do specyfiki firmy. Do tego, zanim się zdecydujesz kupić pakiet, najpierw za darmo przetestuj system.
Łucja0982
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:30 cze 2021, 09:20

22 lip 2021, 09:22

Dla mnie CRM to program który naprawdę potrafi usprawnić działanie przedsiębiorstwa. W moim przypadku pomógł mi on w zarządzaniu relacjami z klientami oraz w zarządzaniu całą firmą. Korzystam z programu od FIRMAO i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam sprawdzić ich ofertę, wydaje mi się że jest ona jedną z najlepszych na rynku.
Awatar użytkownika
Zielona Ola
Posty:1
Rejestracja:23 kwie 2021, 15:06

29 paź 2021, 12:51

W dobie pandemii koronawirusa jednym z najbardziej bezpiecznych biznesów jest prowadzenie swojego sklepu internetowego. Decydując się na prowadzenie sklepu online z chemią gospodarczą, pierwszym krokiem powinno być znalezienie odpowiedniej hurtowni, która zapewni nam stały dostęp do towaru. Ja korzystam z usług internetowej hurtowi EDG, która jest autoryzowanym dystrybutorem wielu zagranicznych marek kosmetyków i chemii gospodarczej. Są profesjonalistami w swojej dziedzinie działalności, dzięki czemu mam pewność, że oferowane produkty w moim sklepie są oryginalne i pochodzą z zaufanego źródła.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

04 lis 2021, 14:29

Ten obecnie najpewniejszy i najlepszy - Chcesz mieć extra biznes na nawet 20 lat ? Taki w którym nigdy nie stracisz, nigdy nie kupisz nic niepotrzebnego. Taki gdzie może go budować każdy. Nawet osoby które nigdy nie zarabiały przez internet. Takie które nie potrafią nawet polecać.
To jedyny biznes który możesz dać nawet sąsiadowi za ściany czy za płotu i zawsze chętnie skorzysta. Tu bez wyjątku jeśli ktoś chce, będzie zarabiać latami. Wypłaty od lat jak w zegarku, co miesiąc na Polskie konto. Chcesz to poznać ? pisz na pracapewna@gmail.com
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

14 lis 2021, 11:02

Czy wiesz że mając obojętnie jaki biznes, czy sposób zarobku w internecie to ten powinieneś mieć zawsze ? To podstawa uzyskiwania trwałych wieloletnich dochodów. Jest nim złoto które dzięki budowie tego biznesu i w tej firmie możesz mieć za darmo, dostarczane bezpośrednio do domu. Jak to uzyskać, zapewnić sobie zawsze dochody pasywne ? Sprawdź na stronie http://www.tuzarabiam.pl/zloto-i-diamenty/
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

04 gru 2021, 13:13

Zarabianie na forex, bez wpłacania pieniędzy firmie. Wszystko za Ciebie robią automaty. Natychmiastowa kapitalizacja odsetek, procent składany. 10.11 br. event w Poznaniu [ masz tu znajomych ? sprawdzą za Ciebie ] przyjedź, zobaczysz coś wyjątkowego. Sprawdź, na webinarach [ są codziennie ] Opis po kontakcie pracapewna@gmail.com
cynamona
Użytkownik
Posty:101
Rejestracja:09 lut 2018, 14:15

15 gru 2021, 11:21

co myślicie o otworzeniu punktu gastro???Nie chodzi mi o restaurację a raczej budkę np z kebsem? Warto? Co z franczyzą? Chyba to najbezpieczniejsza opcja bo już się ma jakąś renomę marki
daniel991
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:22 kwie 2020, 23:51

20 gru 2021, 21:58

zdecydowanie we franczyzie łatwiej, nie musisz budować marki od podstaw, brat założyl taki biznes w sieci Bafra Kebab, mogę coś podpowiedzieć. Wiem, że pomogli mu praktycznie we wszystkim łącznie ze znalezieniem miejsca
Awatar użytkownika
lotek33
Posty:4
Rejestracja:26 gru 2021, 18:17

26 gru 2021, 18:23

daniel991 pisze:
> zdecydowanie we franczyzie łatwiej, nie musisz budować marki od podstaw,
> brat założyl taki biznes w sieci Bafra Kebab, mogę coś podpowiedzieć. Wiem,
> że pomogli mu praktycznie we wszystkim łącznie ze znalezieniem miejsca

A dużo musiał wyłożyć na start? Widuję taką budkę w drodze do rodziców i zawsze ktoś tam coś zamawia, więc chyba się opłaca. Sam myślę nad podobnym biznesem, zwłaszcza że na wakacjach czesto pracowalem w gastro
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl