co na hemoroidy?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

31 maja 2021, 17:55

Mam problem z nawracającymi hemoroidami, doradzicie co jeszcze poza leczeniem zabiegowym mogę zrobić?
carbonara
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:24 sty 2020, 09:02

31 maja 2021, 17:56

A mój lekarz zalecił mi stosowanie probiotyku proctolact ze względu na problemy z hemoroidami, takie probiotyki proktologiczne stosuje się też profilaktycznie przed zabiegami medycznymi i po zabiegach w obrębie odbytnicy i odbytu
Awatar użytkownika
Leonia
Posty:7
Rejestracja:05 kwie 2022, 21:30

05 kwie 2022, 21:42

Moja mama ma hemoroidy i boję się, że też będę mieć skłonność do nich. Zaraz po porodzie pojawiły się małe, ale na szczęście zniknęły. Staram się bardzo dbać o siebie i dietę. Wiem, że najczęstszym powodem hemoroidów są zaparcia z którymi również miałam problem. Z zaparciami poradziłam sobie stosując czopki musujące. Są bardzo skuteczne, działają już do kilkunastu minut po aplikacji i pomagają regulować wypróżnianie
bronson
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:26 lis 2017, 15:34

01 lip 2022, 02:07

Pijawki może? Tutaj https://longevitas.pl sporo pisali o pijawkach i też chyba mają jakieś swoje gabinety. Ale też ogólnie o hemoroidach pisali, to może coś Ci pomoże. Skoro to problem z nabieganiem krwią tych guzków, to może akurat…?
bronson
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:26 lis 2017, 15:34

01 paź 2022, 23:28

U mnie pomagało dbanie o nawodnienie i żeby błonnika było nie za dużo i nie za mało. https://longevitas.pl/kiedy-siadanie-staje-sie-wyzwaniem-o-walce-z-hemoroidami/ Ostatecznie faktycznie taki mini zabieg, skleroterapia mi trochę tez pomogła.
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

08 lis 2022, 10:54

U mnie hemoroidy w ciązy były następstwem zaparć. Wszystko się uspokoiło gdy zaczęłam stosować czopki eva qu - czopki są bezpieczne dla kobiet w ciązy, można je stosować w każdym trymestrze, a także w okresie karmienia, działają szybko, łagodnie (nie dają efektu przeczyszczającego) - pozwalają na wypróżnienie bez wysiłku. Dzięki czemu i problem z hemoroidami został rozwiązany.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl