Wynajem lokalu (w co zainwestować)

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

hesiu555
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:20 lut 2012, 19:34

20 lut 2012, 19:38

Witam serdecznie.

Kilka domów ode mnie był kiedys sklep, taka przybudówka do domu niewielka ale z 50m2 ma. Lecz w te wakacje postawili obok nowy budynek bardzo duzy i zrobili z niego taki ala mały ''supermarket''. Lecz teraz to pomieszczenie gdzie wcześniej stał sklep jest puste i wiem że chcą to wynająć lecz jeszcze nie rozmawiałem za ile i na jakich warunkach. Moja miejscowośc liczy no tak na oko ok.50tys, jest to gmina czosnów, i lecą po kolei małe wsie lecz bardzo dobrze ułożone, i dość bogaci ludzie się tu budują. I teraz moje pytanie, po wynajęciu tego lokalu co by sie najbardziej opłacało sprzedawać? U mnie są tylko sklepu spożywcze i nic poza tym. Myślałem może nad jakimiś częsciami samochodowymi, bądz farbami i drobiazgami do budownictwa i wykończenia wnętrz. Albo może jakieś częsci komputerowe ale to już chyba by nie szło. Nie mogę wpaść na pomysł, co by miało sens.
Prosiłbym o pomoc z Państwa strony. Z góry bardzo dziękuje :)

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Sampan
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:21 lut 2012, 15:22

21 lut 2012, 15:38

to może placówka bankowa, kto lubi ganiać do banku nie wiadomo ile kilometrów. Albo nawiązać kontakt z firmami kurierskimi i zrobić tam punkt obioru paczek.
hesiu555
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:20 lut 2012, 19:34

21 lut 2012, 15:59

Oj myśle że kurierka odpada.. Wiele firm kurierskich prowadzi teraz taktykę odbierania paczek od klientów. A placówka bankowa? Tez wątpie zeby coś takiego wypaliło, do sporego miasta odemnie jest jakieś 10-15km i ludzie tam jezdzą do supermarketów i przy okazji tam są wszystkie banki, urzędy itp więc przy okazji wracając wstępują tam. Moze jeszcze jakies pomysły?

Ale dziękuje za zainteresowanie tematem :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl