Kancelaria prawna w Warszawie do obsługi firmy - opinia

Kwestie prawne przy prowadzeniu firmy, prawo spółek, doradcy prawni - wymieńmy się doświadczeniami.

Moderator:mkamil

koniek
Użytkownik
Posty:65
Rejestracja:16 maja 2016, 11:26

20 lip 2016, 21:02

Poszukuje namiaru na dobrą i sprawdzoną stołeczną kancelarię, specjalizującą się w prawie z zakresu działalności gospodarczej (fuzje, reprezentowanie w sporach sądowych, windykacja należności). Kolega polecił mi tę: kmm-law.pl/ stąd moje pytanie, czy ktokolwiek korzystał z jej usług? Doszły mnie słuchy, że są bardzo profesjonalni i efektywni w branży + mają wiele lat doświadczenia, co wzbudza zaufanie. Wolę jednak podpytać o opinie.
mateuszm
Użytkownik
Posty:83
Rejestracja:27 sie 2017, 09:47

19 wrz 2018, 09:48

Jeżeli chodzi o fuzje firm, to warto zdać się na pomoc profesjonalistów w swoim fachu. Mnie szeroko rekomendowano ofertę GLC, tutaj glc.pl/fuzje-i-przejecia/ możecie nieco szczerzej przeczytać o ich ofercie. Przede wszystkim wyróżnia ich profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego klienta i doświadczenie. Nie oszukujmy się, doświadczenie odgrywa tutaj bardzo ważną rolę. Ponadto, zawsze możemy liczyć na ich doradztwo w aspektach prawnych, podatkowych i księgowych.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl