Programista wita na forum ludzi biznesu i sprzedaży :)

Przedstaw się innym użytkownikom. Napisz coś o sobie.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
bambz
Posty:3
Rejestracja:09 wrz 2021, 19:42
Lokalizacja:Poznań
Kontakt:

09 wrz 2021, 20:05

Hej, mam imię Michał, za 2 miesiące kończę 28 lat, od ponad 5 lat pracuję jako programista java - głównie tematy bankowe i jeden epizod z ecommerce. Generalnie programuję odkąd skończyłem 12 lat.

Zarejestrowałem się na forum, ponieważ moim celem jest transformacja z programisty w przedsiębiorce/start upowca. Chciałbym wykorzystać swoje umiejętności analityczne i wreszcie stworzyć swój własny produkt/produkty oraz napisać kursy i książki. Miałem już kilka prób z aplikacjami, ale wszystko skończyło się albo brakiem użytkowników albo pomysł upadał jeszcze na etapie tworzenia MVP albo po prostu za mało wierzyłem w produkt.

Dojrzałem do tego, że potrzebna jest mi również wiedza z zakresy biznesu, analizy rynku, marketingu oraz sprzedaży.

Pierwszy krok w celu budowania marki zacząłem miesiąc temu i wystartowałem z blogiem :)

Mam nadzieję, że znajdę tu wiele rzeczowych informacji, a może nawet nawiążę z kimś biznesowe relacje i łącząc umiejętności biznesowe z moimi technicznymi uda się coś stworzyć.

Pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl