Sprowadzę z Niemiec, USA i usługi kurierskie w Niemczech.

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

gabi71
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:10 lut 2009, 13:26

10 lut 2009, 14:02

Chętnie nawiążę współpracę z firmami lub osobami prywatnymi, które poważnie myślą o handlu towarem sprowadzanym z Niemiec jak również z USA. Na co dzień mieszkam w Niemczech i chętnie zajmę się wyszukiwaniem najlepszych cen. Myślę o przedmiotach małogabarytowych. Raczej interesują mnie branże: kosmetyki, perfumy, art. drogeryjne, chemia, art. gosp. domowego, RTV, elektronika użytkowa, art. fotograficzne, art. wszystko po 1 € itp. Raczej nie chcę handlować art. spożywczymi. Ze swojej strony jestem w stanie zakupić towar w najniższej cenie, przesłać go do Polski, cena przesyłki minimalnie wyższa niż obowiązujące w Polsce. Myślę o towarze z promocji, którego cena jest niższa nawet do 50 % niż cena detaliczna w Polsce. Chętnie przyjmę ofertę współpracy z firmami, które zamierzają w ten sposób zakupić na kwotę 1000-2000 Euro w miesiącu, mniejsze kwoty są dla obu stron nieopłacalne, nie nastawiam się ze swojej strony na duży zarobek, chcę raczej sprowokować do współpracy. Byłoby dobrze, gdyby wartość jednorazowej przesyłki była rzędu 100 €.
Oto kilka przykładów cenowych:
Dezodorant w kulce Nivea lub Adidas 1,5 €, w Polsce 12 zł
pasta do zębów Colgate 75 ml 45 centów, w Polsce 4 zł
szampon Schauma 400 ml 1,5 €, w Polsce 8 zł
pianka do golenia Palmolive 1 € itp. w Polsce 7 zł
Interesuje mnie tylko długotrwała współpraca z poważnymi ludźmi, również jest to oferta dla wystawiających towar na allegro.
Dodatkowa propozycja dotyczy usług kurierskich, jestem w stanie wykonywać również usługi dla firm polskich na terenie Niemiec. Jeśli często przesyłasz towar do lub z Niemiec, towar o małych gabarytach, to jest to oferta dla ciebie. Możesz wiele zaoszczędzić przesyłając go za moim pośrednictwem. Koszt paczki już od 20 zł.
Zainteresowane osoby niech piszą na adres: gabi71@interia.pl lub GG 3670331 . Po powrocie do kraju, po 12 lutego odpowiem na nie. Niech piszą osoby zdecydowane i zorientowane w cenach, znające swoją branżę, które są na rynku, obrotne, poważne i konkretne. Zapraszam do współpracy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl