Aroma Group - nowy pachnący biznes !!!

Masz pomysł i nie masz kapitału a szukasz wspólnika lub inwestora? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
szosti
Posty:1
Rejestracja:25 paź 2010, 22:27

25 paź 2010, 22:30

Aroma Group - nowy pachnący biznes !!!
http://szosti.aromagroup.pl


Poszukuję ludzi, którzy zechcą zapisac sie i podjąć ze mną współpracę w nowej polskiej firmie Aroma Group, ludzi którzy zdecydują sie na wykupienie bardzo taniego startera 50 zł. Wykupienie startera umożliwia nam podjęcie współpracę w firmie Aroma Group. Trzeba miec na uwadze to, ze nigdzie nie zarobimy pieniądzy za samo zapisanie sie.
Przedstawiam ofertę jasno i otwarcie, zapisujemy sie po to aby wykupić starter i co miesiąc kupować dowolne produkty na własne potrzeby lub rodziny czy znajomych za minimum 31 zł. to jest nasza kwalifikacja miesięczna do otrzymania ewentualnej premii. Kwota bardzo niska i każdego powinno być stać na miesięczne zakupy. Warto też polecać nowe osoby, bo za każdą osobę która tak jak Ty wykupi starter, Ty zarabiasz za tańszy starter 2,50 zł. lub za droższy starter 5 zł. z bezpośredniego polecenia + mniejsze kwoty na niższych poziomach. Musze przyznać, że jest to wspaniałe posunięcie ze strony firmy, ponieważ mam duże doświadczenie w tej branży i wiem, że w innych firmach często bywa tak, że człowiek napracuje się, poleci dużo osób, po czym okazuje się, że zakupy w naszej grupie nie były wystarczajace do otrzymania prowizji, a wiec dla nas zero kasy, ale firma mimo wszystko zarobiła na sprzedaży starterów i produktów. Natomiast w Aroma Group od razu zarabiamy na polecaniu i sprzedaży starterów, a wiec jeśli nawet komuś nie uda sie zarobić prowizji z obrotu własnej grupy to i tak ma zarobione pieniądze na starterach. Jednak moim zdaniem powinniśmy wszyscy zarabiać także prowizje i premie z własnej grupy zgodnie z planem wynagradzania, ponieważ zakupy miesięczne wymagane do otrzymania prowizji są tak tanie, że każdego powinno stać na zakup produktów za 31 zł. Jak nie dokonasz zakupów w danym miesiącu to nikt Ci głowy za to nie urwie, a najwyżej nie dostaniesz należnych prowizji, a więc warto o tym pamietać i mimo wszystko kupować co miesiąc.

Poniżej kilka ogólnych informacji o firmie:
firma wystartowała 28 września 2010 r.,
firma jest polska i tworzona przez kilka osób, które już wiele osiągnęły w tej branży, te osoby zawiązały Sp. z.oo – czyli dystrybutorzy mają potężną gwarancję, że firma zaraz nie zniknie z rynku,
mamy szansę być pierwszymi i współtworzyć tą firmę,
produkty, z którymi firma rusza to olejki eteryczne i perfumy,
bardzo przemyślany, jasny i precyzyjny plan marketingowy, wysyłam na życzenie
firma skorzystała z profesjonalnej agencji reklamowej, która przygotowała wszystko potrzebne do startu i szybkiego efektu. (Nie wiem czy wiesz, ale w Polsce do tej pory z takich usług skorzystało zaledwie kilka z pośród setek firm),
każdy dystrybutor otrzymuje:

TECZKA DYSTRYBUTORA:

- Próbki Perfum (próbki z końcówką rozpylającą)

- Katalogi

- Notes

- Długopis

PARTNERSKI SKLEP INTERNETOWY:

- Możliwość edycji panelu

- Statystyki

- Płatności on-line

- Wielojęzyczny

BIURO ON-LINE:

- Statystyki obrotu dystrybutora i struktury

- Generowanie raportów osobistych i struktury

- Prognozowanie przyszłych wyników metodą regresji liniowej

- Materiały informacyjne i marketingowe do pobrania

- Materiały do własnej mini kampanii marketingowej

KARTA PRZEDPŁATNICZA CLOE

- Rabaty i zniżki do ponad 360 punktów handlowych w kraju

Marketing sieciowy AROMA GROUP powstał z połączenia tradycyjnej formy MLM (face to face) z formą programu partnerskiego z całym zapleczem informatycznym stosowanym w sklepach i serwisach internetowych. Dzięki temu zabiegowi AROMA GROUP wychodzi naprzeciw waszym oczekiwaniom dając szeroki wachlarz narzędzi promocyjnych, dostępnych w pakiecie startowym.

Dystrybutorzy sami będą decydować czy wolą pracować w tradycyjny sposób (bezpośrednie spotkania a do dyspozycji: teczka firmowa z próbkami, katalogi drukowane, broszurki, wizytówki szkolenia stacjonarne, zbiorowe prezentacje) czy nie wychodząc w ogóle z domu pracując jedynie przed komputerem (biuro on-line, własny sklep partnerski, katalogi on-line, wizytówki on-line, przykładowe treści na maila, banery, linki partnerskie, konferencje on-line)

Zapraszam do wspólpracy i zadawania pytań. Mam doświadczenie w budowaniu grup więc napewno ze wspólnym działaniem osiągniemy sukces.

ZAPRASZAM DO REJESTRACJI !! link do rejestracji (zostań partnerem) lub do sklepu internetowego !!

http://szosti.aromagroup.pl
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl