DLA INWESTORA INWESTYCJA NA PRZYSZŁOŚĆ

Masz pomysł i nie masz kapitału a szukasz wspólnika lub inwestora? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
EG Studio
Posty:3
Rejestracja:03 cze 2011, 14:25
Lokalizacja:Kraków

03 cze 2011, 14:51

OKAZJA! Mam tylko miesiąc, żeby uzupełnić potrzebny sprzęt do firmy (foto - viedo - dyski - drugi aparat fotograficzny - kamera hdv - drugi mocny komputer stacjonarny - remont w studio) - wydatek ok. 35 000 zł. Do końca roku mam umowy - gwarantowane przychody 150 000 zł (zamówienia na filmy, zdjęcia a nawet udział statystów w filmie), z tego trzeba odjąć ok. 40 000 zł kosztów = 110 000 dochodu przez 6 miesięcy! Mogę je zarobić do podziału z inwestorem, zapraszam do współpracy. Jeśli nie zainwestuję w sprzęt nie zrealizuję wszystkich zleceń...
Informacje o mnie: wpisz w google Ela Gawin EG Studio
Agencja Filmowo - Fotograficzna ul. Bracka 15 Kraków.
Pracuję w bardzo ciekawej branży, dużo się dzieje, szykuje się ciekawy sezon. Szukam biznespartnera do wspólnej pracy lub tylko do inwestycji. Mam dobrze rozreklamowane biuro i studio reklamowe, pełne zaplecze do pracy i umiejętności. Wiosna przyniosła nowe zlecenia, dzięki którym mam wiele pasji, radości i chęci działania, będę świetnym wspólnikiem... – Ela
Ela Gawin EG Studio Agencja Filmowo - Fotograficzna ul. Bracka 15 Kraków www.egstudio.pl
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl