Produkt inwestycyjny - Sarbsk (okolice Łeby)

Masz pomysł i nie masz kapitału a szukasz wspólnika lub inwestora? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
paulina.api
Posty:2
Rejestracja:29 mar 2011, 16:22

24 maja 2011, 11:38

Od 2008 roku Aquarius reprezentuje na rynku nieruchomości inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych. Poszukujemy nieruchomości z potencjałem wzrostu wartości oraz regularnych przychodów, kupujemy jedynie od tzw. zmotywowanych sprzedawców. Organizujemy grupy inwestorów, pozwalając osiągnąć efekt skali i wynegocjować najatrakcyjniejsze stawki

Przedmiot inwestycji: zakup działki o powierzchni minimum 3000 m.kw. wydzielonej z większego obszaru + udziały w drogach.

Minimalny wkład inwestycyjny: 17 000 PLN (5,67 PLN za 1 m.kw.) Aktualne transakcyjne ceny gruntów rolnych o powierzchni 3000 m. kw. w Sarbsku to 40 000 – 45 000 PLN, gruntów budowlanych- 150 000 PLN.

Okres inwestycji: 2-3 lata.

Opcje dodatkowe: inwestor może zachować działkę na własny użytek, sprzedać ją w terminie późniejszym lub dokonywać dalszych przekształceń/uzbrojenia.
Potencjał zysku to minimum 135%.

Założenia projektu: Projekt zakłada zakup, doprowadzenie działki do dobrego stanu, podział na działki rolne o powierzchni minimum 3000 m.kw., określenie warunków podłączenia mediów oraz sprzedaż. Każdy inwestor może zdecydować czy i na jakim etapie chce przeznaczyć działkę do sprzedaży. Przedmiotem inwestycji jest działka lub kilka działek o powierzchni minimum 3000 m. kw. Do każdej działki należy doliczyć 10% powierzchni jako udział w drogach wspólnych. Możliwe jest wydzielenie działek większych o rozmiarach 4000 m.kw., 5000 m.kw. i odpowiednio więcej. Teren nadaje się zarówno na indywidualną rekreację (w przyszłości zabudowę) jak i pensjonat lub gospodarstwo agroturystyczne. Aktualnie działka leży na obszarze określonym w studium pod produkcję rolną. Działki sąsiadujące z dwóch boków posiadają przeznaczenie osadnicze i tworzą się na nich pierwsze działki siedliskowe. Przez działkę przechodzi linia średniego napięcia. Na działce znajduje się 5000 m.kw. gruntów leśnych. Działka wymaga przywrócenia drożności części rowów melioracyjnych. W ramach projektu pozyskane zostaną warunki podłączeń. Grunty nie będą przekształcane na działki budowlane, dzielone poniżej 3000 m.kw. lub podłączane do mediów ze względu na wzrost kosztów utrzymania działek.

Okres subskrypcji: 23.05.2011-06.06.2011. Oferta ograniczona jest czasowo.

Maksymalny czas trwania projektu liczony jest na 3 lata. Na każdym etapie projektu inwestor może zdecydować o zatrzymaniu działki na własny użytek lub przekazaniu jej do sprzedaży. Inwestor może prowadzić także sprzedaż we własnym zakresie (np. korzystać z biur nieruchomości). Wybór działek docelowych w kolejności dokonywania wpłat.

Nasi doradcy przedstawią szczegóły dotyczące projektu, harmonogram oraz wymagane dokumenty.

Zapraszamy do kontaktu i wspólnego inwestowania.

Kontakt z zespołem projektowym:

Paulina Kościukiewicz
tel. 668 211 668
e-mail: paulina@aquarius-investments.eu

www.aquarius-investments.eu
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl