Szukam inwestora/wspólnika do portali szokuj PL i szpanuj PL

Masz pomysł i nie masz kapitału a szukasz wspólnika lub inwestora? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Kaziu83
Posty:1
Rejestracja:24 maja 2010, 19:02

24 maja 2010, 19:05

Witam. Szukam inwestora/wspólnika do 2 portali szokuj PL i szpanuj PL. Posiadam 2 bardzo dobre domeny, na których można by było stworzyć ciekawe portale. Na domenie szokuj PL był kiedyś portal społecznościowo - randkowy stworzony na zlecenie przez jednego z pseudo programistów, za ciężkie pieniądze. Dzięki Biznes Forum odezwała się firma z Warszawy, która zaoferowała, że zrobi portal szokuj PL za udział w zyskach. Firma krzak z Warszawy przestała jednak odpisywać na meile. Na samym początku pisali, że praca wre, wyniki zobaczę na dniach, jednak miesiąc czasu czekałem i kiedy zapytałem o wyniki, nikt nie raczył mi odpisać, o odbieraniu telefonów też nie wspomnę. Propozycję dostałem od użytkownika Alle4 - przestroga dla wszystkich, do których ten użytkownik się odezwie. Na szczęście nic nie podpisywałem i domeny cały czas są w moich rękach. Chcieli oczywiście udziału w domenach.
Proszę Wszystkich zainteresowanych użytkowników tego forum o wsparcie i ewentualne propozycje. Słowo inwestor nie odnosi się tylko do ludzi, którzy chcieliby włożyć pieniądze. Inwestycją może być praca własna nad portalem. Udział w zyskach będzie tu najlepszą zapłatą.
Jeżeli ktoś ma dobry pomysł i jest mistrzem fachu grafika i programowanie, zapraszam do współpracy na warunkach o których wspomniałem powyżej.
Mam skrypt, do którego mam pełne prawa, jednak jest on do całkowitego przerobienia. Mam super domeny, które mogą w przyszłości wyżywić nie jedną rodzinę. Mam super pomysły, które w połączeniu z Twoją pracą mogą stworzyć HIT.
Proszę o wpisy i propozycje. Pozdrawiam. Kazik
Awatar użytkownika
strangeman
Posty:6
Rejestracja:22 wrz 2010, 09:54

22 wrz 2010, 10:03

Witaj, szokuj.pl to faktycznie ciekawa domena...

Widzę tam coś na kształt: było kiedyś takie pismo - Zły. Dlaczego nie chcesz zrealizować swoich pomysłów na jakimś ogólnodostępnym CMS open source i być niezależnym od wspólników, z którymi jak wiesz, różnie bywa. W szczególności jak w grę zaczynają wchodzić jakieś sensowne pieniądze?
Przecież otwarte systemy są bardzo funkcjonalne, a jeśli sobie nie poradzisz z ich instalacją i konfiguracją to do tych czynności możesz sobie kogoś wynająć i wtedy koszta "postawienia strony / portalu" mogą się zamknąć w kilkuset złotych.

W przypadku takiego portalu jak ja zaproponowałem bardziej bym się martwił o treść, jak powiedział pewien mądry człowiek o Internecie kiedyś: "Content is the King". Bo jak wiesz portal stawia/konfiguruje się raz, a potem tylko konserwuje i sprząta raz na pre miesięcy, natomiast treść trzeba dostarczać praktycznie codziennie aby zaskarbić sobie wiernych użytkowników.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl