Szukam poważnego inwestora. Posiadam "złoty pomysł"

Masz pomysł i nie masz kapitału a szukasz wspólnika lub inwestora? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

akira5
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:25 maja 2009, 00:04
Lokalizacja:Wrocław/ Pobiedna

25 maja 2009, 00:06

Witam

Obecnie posiadam sam pomysł, który jest dobrze przemyślany. W tym czasie za wcześnie na podawanie szczegółów ponieważ pomysł jest zbyt dobry i boje sie możliwości jego wykradzenia. Mogę tylko podać zarys projektu. Firma będzie działać tylko w internecie. Oczywiście zysk nie opiera sie na reklamie. Będzie to coś nowego nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Nie potrafię ocenić zysku. Kwestia dobrej reklamy serwisu. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli obroty firmy mogą sięgać nawet kilka milionów rocznie na początku. Tylko w ten "zloty pomysł" trzeba zainwestować dużo więcej niż 100.000 zł. Obecnie szukam wytrwale inwestora, ale już wielu odprawiłem z kwitkiem. Po prostu im nie ufałem. Taki pomysł jak mój zdarza sie raz na kilka lat i muszę darzyć inwestora zaufaniem. Pochodzę z Wrocławia i jestem gotowy na spotkanie z poważnym inwestorem z dolnego śląska lub okolic.

E-mail: akira5@o2.pl

Pozdrawiam
Dawid B.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl