Własne forum dyskusyjne - pomysł na biznes ? współpraca

Masz pomysł i nie masz kapitału a szukasz wspólnika lub inwestora? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Iluminatek
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:08 lis 2008, 00:51

09 lis 2008, 13:18

Ile czasu potrzeba by zaprojektować, zbudować i umieścić własne forum w sieci ?
Od dawna myślałem o tym, by stworzyć swoje własne forum, którym będę zarządzał i które to będzie miało mojego ducha. Ponieważ bardzo przyjemnie jest coś stworzyć i obserwować jak się rozwija, zawsze marzyłem o tym by umieścić takiego dzieciaka w sieci i karmić go wartościowymi artykułami:)

I dziś moje marzenie się spełniło. Jak do tego doszło ?
Wystarczyło wpisać w google.pl "własne forum dyskusyjne" i pojawilo sie kilka stron, które daja możliwość założenia własnego forum za darmo i w mniej niz minutę !!!
przejrzałem wszystkie oferty i wybrałem www.fora.pl ponieważ oferuje najwiekszy wachlarz narzedzi i szybko znalazłem nazwę dla mojego własnego forum, która rymuje się z fora
i powstał moje własne forum dyskusyjne www.umyslinwestora.fora.pl :)
stworzenie kategorii i działów zajeło mi 30min i po niecałej godzinie pracy mam własne działające forum dyskusyjne

ponieważ forum stworzyłem przed chwilą prosze was o krytykę i sugestie zanim puszcze w ruch kampanie marketingową
z góry dziękuję

link do mojego forum www.umyslinwestora.fora.pl
torinka
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:06 lis 2009, 00:16
Lokalizacja:Kraków

06 lis 2009, 00:26

Gdzie w tym biznes?
Artek
Użytkownik
Posty:43
Rejestracja:11 lis 2009, 21:43

19 lis 2009, 12:07

Z tego co widzę Iluminatek to twoje forum niestety opustoszało. Nie można się zrażać każdy kolejny serwis buduje się, tworzy lepiej od poprzedniego. Doświadczenie jest jednym z czynników sukcesu.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl