zainwestuję w dobry pomysł

Masz pomysł i nie masz kapitału a szukasz wspólnika lub inwestora? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Traaq

20 lut 2007, 16:43

Zainwestuję w dobry pomysł.
Masz nową koncepcję, doświadczenie lub inne przesłanki, że nowy biznes będzie OK napisz.
Wspólpraca na zasadzie udziałów.

traaq_at_poczta.onet.pl
Gość

29 kwie 2007, 19:18

Cztery miesiące temu wróciłem z islandia gdzie pracowałem.Pomysł na firme miałem juz dawno ale dopiero w tym roku odważylem się spróbowac i to co się stalo przerosło moje oczekiwania.Znam się na wykonczeniach mieszkań domow od a do z.zacząłem od ogloszen w internecie i okazało sie że trafiłem.mam zamówienia na prace do listopada tego roku.jedyny problem to to że moje finanse szybko stopniały.zakupilem profesjonalny sprzęt a prace na poczatku(zarobek na tych pracach)finansuje pracowników i koszty utrzymania i to w niepelnym stopniu ale tak jest zawsze na poczatku.poszukuje partnera ktory poza finansami mógłby wnieśc tez swoją prace polegającą na znajdowaniu zleceniodawców na wykonczenia wnetrz(wspołpracuje z projektantem wnetrz).chodzi o intratne zlecenia,nietypowe,dziwne dla klasy ludzi z wiekszymi pieniedzmi.jestem osobą konkretna uczciwą ,ojcem i męzem.działam w gdansku ,mam jeszce niezarejestrowana działalnosć.pieniadze potrzebne na dosprzętowienie które pomorze zwiększyc tepo prac oraz na stworzenie kapitału firmy ktory pozwoli na niewydawanie na bierząco małych kwot zaliczek które otrzymuje od zleceniodawcow.Warunki współpracy do uzgodnienia
wspólnik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:20 lut 2008, 14:44
Lokalizacja:Katowice

20 lut 2008, 20:40

Witam.
Szukam wspólnika. Biznes szybko refinansujący. Mam spółka z o.o. zarejestrowana w Katowicach w 1988 r. Jestem jedynym właścicielem. Posiadam źródło nabicia towaru po bardzo niskiej cenie. Towar szybko plasującego się w Polsce. Jestem w kontakcie z odbiorcami, którzy czekają na ten towar,oraz płacą gotówkę. Mam kadrę wyspecjalizowaną w tej dziedzinie. Potrzebuję wspólnika z gotówką, w celu zakupienie towaru. Nie jest to jednorazowy handel, lecz cykl ciągły.
Pozdrawiam
Wspólnik.
wspólnik
marek55
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:02 paź 2008, 20:08

02 paź 2008, 20:21

Witam Pana!
Pańskie ogłoszenie jest bardzo interesujące, jednak na takim forum ciężko będzie znaleźć odpowiednią liczbę osób, by z ich ofert wybrać tę, która okaże się najlepsza.
Dlatego też polecam dodać owe ogłoszenia na stronie www.dajoferte.pl , gdzie znajduje się wiele osób, które zainteresuje Pańska informacja i myślę, ze spośród ich ofert wybierze Pan najlepszą i najbardziej dochodową.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl