Zaproszenie do uczestnictwa w nowym projekcie inwestycyjnym

Masz pomysł i nie masz kapitału a szukasz wspólnika lub inwestora? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
paulina.api
Posty:2
Rejestracja:29 mar 2011, 16:22

30 mar 2011, 11:16

Zaproszenie do udziału w projekcie inwestycyjnym „Zakup i przekształcenie gruntu w okolicach Torunia”

Projekty Aquarius Property Investments
Aquarius Property Investments specjalizuje się w reprezentowaniu strony inwestorów na rynku nieruchomości. Na rzecz inwestorów indywidualnych identyfikujemy okazje, przygotowujemy i przeprowadzamy projekty, które przynoszą ponadprzeciętną stopę zwrotu. Pod koniec marca 2011 rozpoczynamy realizację otwartego projektu inwestycyjnego polegającego na zakupie dużej działki budowlanej lub rolnej, a następnie dokonaniu przekształceń do docelowych działek budowlanych. Jest to doskonały sposób dla inwestorów na bezpieczną inwestycję o dużej stopie zwrotu. Projekt jest również okazją dla osób, które chcą nabyć po bardzo okazyjnej cenie działkę gruntu na własne potrzeby.

Jak wyglądają szczegóły realizacji projektu?

Projekt przewidziany jest na 8 miesięcy w przypadku zakupu działki budowlanej oraz 16 miesięcy dla działki rolnej. W pierwszym etapie następuje rekrutacja inwestorów w celu uzyskania siły nabywczej. Następnie dokonywana jest selekcja działki o największym potencjale wzrostu wartości. W wyniku zakupu każdy z inwestorów zostaje właścicielem udziału w pierwotnej działce. Kolejnym etapem jest przekształcenie działki na budowlaną oraz podział dużej działki na mniejsze działki budowlane. W wyniku przekształceń i podziałów powstanie kilka, kilkanaście działek budowlanych. Inwestorzy zostają właścicielami konkretnych działek, które mogą zatrzymać, przekazać do sprzedaży Aquarius Property Investments lub innemu podmiotowi.

Jaki jest spodziewany zysk z projektu?

Zakładamy minimum 25% zwrotu w stosunku rocznym.

Z jakim kapitałem mogę uczestniczyć w projekcie?

Projekt wymaga zaangażowania minimum 30 000 PLN na zakup udziału w działce, opłaty i prowizje. Dokładna kwota określana jest przy selekcji działki, wtedy też oczekujemy ostatecznej deklaracji co do uczestnictwa i wysokości wkładu kapitałowego. Po wniesieniu wkładu kapitałowego i udzieleniu pełnomocnictw Aquarius Property Investments zajmuje się jego przeprowadzeniem. Nie wymagamy żadnego nakładu pracy ze strony inwestorów.

Bezpieczna inwestycja?

Przez cały czas trwania projektu inwestor zabezpieczony jest na gruncie, najpierw jako właściciel udziału w dużej działce. W późniejszym etapie jako właściciel osobnej działki gruntu.

Jak przystąpić do projektu?

Należy zgłosić chęć uczestnictwa oraz zadeklarować wstępnie kwotę inwestycji. Ostateczna decyzja o uczestnictwie podejmowana jest po prezentacji konkretnej działki.

Jak uzyskać dodatkowe informacje?

Prosimy o kontakt z Pauliną Kościukiewicz
paulina@aquarius-investments.eu, tel. 668 211 668

www.aquarius-investments.eu
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl