Restauracja jaka?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

misiek
Użytkownik
Posty:89
Rejestracja:30 sty 2013, 12:32

19 kwie 2013, 10:05

Witam. Chciałem was zapytać, jakie restauracje według was są najlepsze? Gdzie najczęściej chodzicie na obiad/kolację? Moim zdaniem jadłodajnia w Kielcach jest najlepsza;) Zawsze świeże i smaczne potrawy. Idealne miejsce na romantyczną kolację.
biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

25 kwie 2013, 21:49

Dobra restauracja to taka, która serwuje smaczne jedzenie w przystępnych cenach. Raczej normalne, dobrze znane potrawy niż wymyślne dania.
No i dla mnie konieczny jest ogródek. Wystarczą klimatyczne meble do restauracji ( coś jak te tu: http://ogrodosfera.pl/meble-do-restauracji) i goście sami się będą pchali, oczywiście w ciepłe dni.
baba34
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:04 maja 2013, 16:09

04 maja 2013, 16:13

Domowe obiady w przystępnej cenie. Trochę taka stołówka, trochę restauracja. Ludzie lubią jeść smacznie i tanio.
Dla mnie lokaty bankowe to najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o oszczędzanie.
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

21 maja 2013, 09:02

A ja lubię miejsca, w których panuje przytulna atmosfera, fajny wystrój wnętrz jest dla mnie równie ważny, jak dobre jedzenie, miła obsługa i przystępne ceny. Zwykle wybieram restauracje ze średniej półki cenowej, nie lubię jeść przy plastikowym stoliku z ceratą sprzed 40 lat, ale drogie ekskluzywne restauracje też nie są dla mnie, bo źle się w takich czuję, jestem skrępowana. A takie uśrednione knajpki na poziomie są jak najbardziej ok :-)
alexx
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:03 paź 2012, 10:14

21 maja 2013, 17:47

Ja ostatnio wybrałem się na weekend do centrum rekreacyjnego Promenady nad Zalewem Zegrzyńskim (zaledwie 30 km od Warszawy) i mają tam bardzo dobre jedzenie ! :) Jest tam kilka miejsc w których można dobrze zjeść - czyli dla każdego coś dobrego. Mi szczególnie smakowały potrawy kuchni amerykańskiej w country saloonie oraz drinki w meksykańskim barze przy plaży.
Ogólnie mogę polecić cało to miejsce - idealnie nadaje się na weekendowy wyjazd ze znajomymi.
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

23 maja 2013, 11:26

Drinki w meksykańskim barze przy plaży - to brzmi bardzo kusząco, niestety ja to nawet do Warszawy mam daleko :P
Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

23 maja 2013, 14:30

ja uwielbiam kebab i pizzerie;)
Awatar użytkownika
Trefl
Użytkownik
Posty:19
Rejestracja:09 maja 2013, 23:09

24 maja 2013, 15:40

ja podobnie jak kolega kebsy
Pozdrawiam
yanek
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:05 gru 2012, 13:52

10 cze 2013, 20:03

Mi bardzo smakuje amerykańska kuchnia w Country Saloon : http://www.promenadacountry.pl/rs Miejsce znajduje się w centrum rekreacyjnym Promenadzie nad Zalewem Zegrzyńskim ;) Palce lizać, nigdzie indziej nie jadłem tak pysznych burgerów,
Ogólnie miejsce jest bardzo ciekawe - na pewno warto odwiedzić. Mnóstwo atrakcji : łódki, żagle, liczne sporty wodne, drużynowe. Okolica zielona, spokojna. I niedaleko od Wawy - niecałe pół godziny jazdy samochodem.
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

26 cze 2013, 07:41

To ja chyba wolę taką tradycyjną kuchnię... Kebab jest dobry, jak trzeba zjeść coś na szybko, a w restauracji wolę bardziej wymyślne dania. Ostatnio jadłam kieszonki drobiowe, wypełnione serem pleśniowym, porem i orzechami włoskimi. Pycha! Niestety, było to w Czechach, w jakimś zajeździe przy autostradzie, więc raczej nieprędko tam zawitam znowu :P
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl