Jak urządzić minimalistycznie gabinet lekarza?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

27 lut 2016, 11:38

Jak urządzić minimalistycznie gabinet lekarza? Chodzi mi o taki pierwszy etap pozwalający już przyjmowac ludzi i w miare wyglądający, ale przyznam, że ekonomiczny...
Może ktoś coś podpowie?
Wstępnie mam na oku kozetki z juventasa: http://www.juventas.pl/kozetki-lekarskie + do tego jakieś biurko i krzesło, ale nie wiem czy to nie jest opcja aż zbyt oszczednosciowa.

?
Marti
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:14 mar 2016, 20:50

17 mar 2016, 22:44

Zbyt oszczędnościowa? Chyba nie :) Co prawda jest trochę taniej niż w bardziej renomowanych sklepach, ale jak policzysz leżankę, parawan, krzesła, meble, jakąś apteczkę i parę innych rzeczy to minimalnie Ci zapewne nie wyjdzie :). A sprzęt jest dobrej jakości więc nie ma się czym martwić.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

07 lip 2016, 19:03

hahah minimalistycznie to sam sprzęt medyczny wystarczy wstawić :D a tak poważnie to leżanka wiadomo, krzesła, biurko jakaś szafa chociaż jedna i na początek jakoś ujdzie, a jak zaczniesz się rozglądać za sprzętem to warto celować w kosmed bo cenowo bardzo dobrze wypadają więc też będziesz mieć ekonomiczny wariant
marcopol
Użytkownik
Posty:122
Rejestracja:30 sie 2016, 20:36

04 paź 2016, 19:22

Najważniejsze w każdym gabinecie i tak są sprzęty medyczne, więc myślę, że to o nich powinieneś pomyśleć w pierwszym kroku. Może przejrzyj ofertę www.bytmed.pl ?
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

11 paź 2016, 17:11

Też mam za sobą urządzanie gabinetu, z tym, ze u mnie było mnóstwo specjalistcznego sprzętu ginekologicznego. Większość kupiliśmy od firmy cmbpol, bo mieli dokładnie takie urządzenia jakich potrzebowaliśmy a w dodatku w dobrych cenach jak na taką jakość.
Kamilm
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:25 sie 2016, 21:14

15 paź 2016, 15:29

Jeśli potrzebujecie szybkich i sprawdzonych informacji na tematy ze świata finansów, zapraszam na stronę:http://www.info-ubezpieczenia.pl/ Znajdziecie tam wiele ciekawie podanych faktów, które z pewnością okażą się przydatne! Polecam !
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

15 lut 2017, 12:56

Jeżeli chodzi o meble to szukaj tutaj http://www.logan.com.pl/ Świetną ofertę mają a meble po prostu piękne i co najważniejsze- funkcjonalne. Ja tam ostatnio kupiłem sporą ilość do nowego biura po taniości :)
marcopol
Użytkownik
Posty:122
Rejestracja:30 sie 2016, 20:36

03 kwie 2017, 13:59

No to przede wszystkim dobry, nowoczesny sprzęt medyczny. Może przejrzyj ofertę www.bytmed.pl. - warte uwagi wydają się być m.in. elektrokardiografy ;)
Baroktek
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:06 paź 2017, 09:51

19 paź 2017, 10:41

Ze swojej strony mogę polecić tobie www.mesi-abpi.pl . To dystrybutor aparatury do diagnostyki, która powinna się przydać w gabinecie. Urządzenie ABPI pozwala na jednoczesny pomiar ciśnienia krwi i wskaźnika kostka-ramię, bardzo przydatne urządzenie. Taki pomiar ABI wykonuje się w 3 minuty, zamiast 30 minut. Ponad to ma wbudowany akumulator, czyli będziesz mogła go przenosić swobodnie. ABI jest dokładne i obiektywne, a to dzięki precyzyjnemu opracowaniu algorytmu. Serdecznie polecam.
Karol54
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:20 lis 2017, 09:44

20 lis 2017, 09:59

Przede wszystkim warto wybrać jasne kolory, które podkreślają higienę i czystość pomieszczenia. Na pewno przydadzą się meble medyczne, biurko, krzesła i leżanka lekarska, na której możesz badać pacjenta. Z kolei jeśli chodzi już o taki sprzęt medyczny to przyda Ci się między innymi dobry ciśnieniomierz, np. od https://www.medseven.eu/89-cisnieniomierze - bez niego praca lekarza jest wręcz niemożliwa!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl