Pieniądze w e-banku?

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator:mkamil

Gman
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:10 gru 2009, 11:31

10 gru 2009, 12:01

Pytanie statystyczne - czy korzystanie z usług e-bankowości (e-konta) jest Waszym zdaniem bezpieczne?
Shades
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:11 lis 2009, 20:38

12 gru 2009, 15:42

Ja korzystam z e-bankowości. Obecnie posiadam konta w zagranicznych serwisach mianowicie: alertpay.com i palpay.com. Bardzo wygodna sprawa warto mieć tego typu konto jeśli chce się prowadzić interesy np. na ebay-u. Niektóre serwisy internetowe, na których można zarobić trochę gotówki wypłacają później pieniądze na tego typu konta. Prowadzenie takiego e-konta jest oczywiście bezpłatne.
Manolo
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:26 lis 2009, 13:18

12 sty 2010, 16:06

Ja korzystam z e-bankowości. Czy jest to bezpieczne trudno powiedzieć zawsze trzeba się liczyć z utratą pieniędzy tam zgromadzonych. Powiem też może bardziej ludzkim językiem, że pieniądze wirtualne cenię znacznie mniej, niż te tradycyjne. Szybciej je wydaję traktuję je tak jakby ich nie było, nie są namacalne przez co łatwiej mi je wydawać. Nie jest to tylko moja opinia.
Awatar użytkownika
chillo
Posty:9
Rejestracja:02 kwie 2010, 20:26

07 kwie 2010, 23:28

ja osobiście korzystam i bardzo sobie chwale, oszczędnośc czasu no i pieniedzy (przelewy przez net są tańsze :) a do tego procedury są też prostsze, jak weźmie sie pod uwagę, że niektóre banki, np. pekao wprowadzając nowe platformy www jeszcze bardziej ulatwiaja dostep przez neta
Radeon003
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:07 cze 2010, 20:37

08 cze 2010, 23:37

Także korzystam. Cenię wygodę i szybkość przeprowadzanych transakcji. W dodatku nic za to nie płacę :) Mam podgląd do wszystkiego, mogę w każdej chwili wykonać przelew.
Awatar użytkownika
Prezes
Posty:9
Rejestracja:22 cze 2010, 00:59

22 cze 2010, 01:21

Społeczeństwo polskie jest dosyć, za przeproszeniem ociemniałem i sądzi, że jeżeli pójdzie do banku, placówki etc. i zostawi swoje pieniądze to są one bezpieczniejsze aniżeli na kontach internetowych.
Wszystkie zabezpieczenia da się złamać i to jest naukowo potwierdzono.
E-konta zaś stają się coraz lepiej zabezpieczane, stąd też rośnie zainteresowanie tą formą prowadzenia kont.
Awatar użytkownika
PaulinaW
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:14 mar 2014, 14:08

03 paź 2014, 11:46

Jesli my sami zachowamy ostrożność (połączenia szyfrowane itd.) to jest to całkowicie bezpieczne.
mbaczal
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:03 lip 2016, 22:26

22 wrz 2018, 18:52

Zgadzam się całkowicie z przedmówcą. takie konto jest tak samo bezpieczne, jak te w placówce. Trzeba tylko, jak zresztą wszędzie zachować zdrowy rozsądek. Ostatnio natrafiłem na ciekawy artykuł ekantor.pl/masz-konto-w-banku-sprawdz-co-mozesz-na-tym-zyskac/ . Niektóre z tych informacji mogą nam się przydać więc można z nich skorzystać.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl