Sklep z biżuterią

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

arika
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:13 kwie 2010, 14:22

23 kwie 2010, 20:10

Kilka znajomy osób zajmuje się wyrobem biżuterii.
Ja także w wolnym czasie dorabiam robiąc różne ozdóbki.
Myślicie, że dobrym pomysłem byłoby założenie sklepu z biżuterią?
Dolar
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:14 kwie 2010, 23:42

24 kwie 2010, 00:56

znam osobę, która ma sklep z biżuterią typu hand made i opłaca się ale tylko w wypadku gdy mamy wielu dostawców <prywatnych osób traktujących to jako hobby> i nie podpisujemy z nimi żadnych umów - w rezultacie oszukujemy budżet państwa
arika
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:13 kwie 2010, 14:22

24 kwie 2010, 11:00

Ja właśnie jestem w takiej sytuacji. Dużo moich znajomych wykonuje biżuterię. Sprzedają ją potem na internecie ale wiadomo, że na internecie jest duża konkurencja. A jeżeli już sprzedają coś to za grosze. Więc wyrazili gotowość odsprzedania mi swoich wyrobów za grosze. I raczej sporo tego mają. Także to nie byłby problem.
Problem polega, na tym gdzie, w jakiej okolicy taki sklep założyć, żeby zdobyć potencjalnych klientów.
Awatar użytkownika
Janek
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:14 kwie 2010, 23:34

25 kwie 2010, 21:20

tylko tam gdzie jest spory ruch - centru miasta, ale tutaj pojawiają się duże koszty wynajmu. Trzeba wszystko dokładnie przeliczyć by wyjść na plus
arika
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:13 kwie 2010, 14:22

26 kwie 2010, 21:00

Oj centrum... w Krakowie, to raczej ciężko.
Ale znalazłam idealne miejsce, w okolicy liceum i salonu kosmetycznego, i innych ciekawych i przyciągających sklepów. Myśle, że sama przyciągająca okolica dużo zdziała :)
Bankier
Użytkownik
Posty:31
Rejestracja:14 kwie 2010, 23:38

28 kwie 2010, 22:58

do momentu, w którym ktoś na przeciwko nie wpadnie na podobny pomysł
goust
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:14 kwie 2010, 13:29

03 maja 2010, 22:28

Jeśli ktoś na przeciwko wpadnie na podobny pomysł, to wcale nie będzie tak źle. Po prostu trzeba będzie robić swoje tylko, że lepiej.
Jeżeli sklep będzie pomysłowy i będzie przyciągał to nawet konkurencja nie będzie kłopotem.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl