Dom seniora - branża z dużym potencjałem

Dysponujesz wolnym kapitałem i chciałbyś zainwestować go w ciekawy pomysł. To właśnie dział dla Ciebie.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
GrzegorzFk
Posty:1
Rejestracja:16 paź 2019, 08:38

16 paź 2019, 08:42

Opis
Do sprzedana nieruchomość gruntowa z przeznaczeniem na budowa apartamentowca dla seniorów wraz z pełną infrastrukturą, oraz częścią parkową.

· nieruchomość gruntowa w Iwanowicach Włościańskich> (1,5 ha ) > 16 km od Krakowa - 19 minut – unikatowe położenie nieruchomości na wzniesieniu, wspaniały widok, w otulinie Parku Krajobrazowego, niedaleko projektowanego zjazdu z drogi S7 węzeł Widoma, nieruchomość przeznaczona na usługi publiczne zgodnie z MPZT

· prawomocne ostateczne pozwolenie na budowę apartamentowca dla seniorów – z przeznaczeniem na opiekę senioralną (2026 m2 PU) - 52 apartamenty 2 osobowe + części wspólne (obiekt spełnia wymogi Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego)

· inwestycja posiada projekt budowlany + projekt wykonawczy

· wszystkie uzgodnienia w zakresie mediów, przyłącz wody zrealizowany na nieruchomości, linia SN na działce, umowa na dostawy gazu podpisana

· działka ma zapewniony dostęp do asfaltowej drogi gminnej

· Podpisana umowa z generalnym wykonawcą na budynek wraz z pełnym wyposażeniem oraz zagospodarowaniem terenu – termin realizacji 14 miesięcy – wybór oferty generalnego wykonawcy spośród 13 ofert

· wycena wartości bieżącej i przyszłej wykonaną przez rzeczoznawcę w lutym 2019 - szacowana wartość przyszła 18 mln zł, wartość przyszła wg instytucji bankowych w celu zabezpieczenia hipotecznego na poziomie ~16 mln

· uzyskana interpretacja podatkowa w zakresie zwrotu podatku VAT z tytułu budowy

· księga wieczysta nieruchomości bez obciążeń

· każdy lokal może mieć wydzieloną odrębną księgę wieczystą


Możliwości biznesowe po wybudowaniu:

· Sprzedaż całego obiektu do Funduszu Inwestycyjnego zysk ~5-6 mln

· Prowadzenie obiektu w postaci Apartamentowca dla Seniorów z całodobową opieką – opracowany szczegółowy biznes plan - EBITDA 1,9 mln rocznie

· Model Condo Hotelu dla Seniorów - zysk 0,5 mln rocznie + zysk deweloperski =/- 3,5 mln

· Wynajem całego obiektu do zarządzania jednej z grup medycznych (Medicover itp.) -~12%-14% rocznie

Cena sprzedaży obejmuje - nieruchomość, pełną dokumentację budowlaną i wykonawczą, pozwolenia budowlane, wszystkie uzgodnienia w zakresie mediów itp.

Cena - 1,33 mln PLN

Cała dokumentacja dostępna w wersji papierowej oraz elektronicznej.

Pośrednicy - zapraszam w przypadku posiadania dostępu do Klientów Inwestycyjnych.

Kontakt: Grzegorz
882915333
komozal
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:03 mar 2017, 16:17

31 gru 2020, 20:05

To jest faktycznie dobra branza, ale trzeba wiedziec czy sprosta się wymaganiom.. ja babcie oddałam do osrodka pod topolami to dobry, całodobowy dom opieki. Chyba jeden z najlepszych z jakim się spotkałam. Koszt nie jest jakiś wysoki, a nasi najbliżsi maja zapewnioną dobra opiekę całodobową.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

17 mar 2021, 10:55

Stałe dochody - Poszukuje inwestorów do zbudowania w pełni innowacyjnego osiedla dla seniorów.
W zamian za udziały w spółce, fundacji. Wszelkie szczegóły do ustalenia.
Szybki czas zwrotu inwestycji. Zapewnione długoletnie stabilne dochody. Proszę pisać na pracapewna@gmail.com
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl