inwestycja w nieruchomości

Dysponujesz wolnym kapitałem i chciałbyś zainwestować go w ciekawy pomysł. To właśnie dział dla Ciebie.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
rmmn
Posty:2
Rejestracja:11 kwie 2013, 14:45

11 kwie 2013, 14:48

sprawa wygląda tak: mam działkę budowlaną w małym mieście, zastanawiam się czy jej nie sprzedać i nie kupić mieszkania w lepszym standardzie np. w gdyni czy poznaniu i je wynajmować? Czy opłaca się zakup pod wynajem?
Awatar użytkownika
wrobkuba
Posty:1
Rejestracja:13 kwie 2013, 17:31

14 kwie 2013, 17:54

Zapewne inwestowanie w nieruchomosci to dobry pomysl jesli ma sie na to kapital.W Poznaniu inwestuje deweloper JWC znany na rynku budowlanym jako solidny inwestor.Mysle ze mozna w pelni zaufac temu deweloperowi bo mam dobre doswiadczenie ,moja kuzynka kupila mieszkanie w Warszawie i jest bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
rmmn
Posty:2
Rejestracja:11 kwie 2013, 14:45

15 kwie 2013, 13:49

dzięki za odpowiedź, z ciekawości zajrzałem na strony tych osiedli, wyglądają całkiem fajnie, ciekawe po ile m2 i po ile wynajem w Poznaniu - chciałbym żeby mi się to wyrównało żebym nie musiał kosztów ponosić
Awatar użytkownika
jozkawk
Posty:2
Rejestracja:09 maja 2013, 13:20

09 maja 2013, 13:37

Interesuje mnie inwestycja w nieruchomosc w Lodzi bo mam blisko i tam chyba byli by chetni na wynajm .Mysle ze duzo studentow potrzebuje lokum a tam inwestuje deweloper JWC ktory jest znany na rynku budowlanym.
Awatar użytkownika
jozkawk
Posty:2
Rejestracja:09 maja 2013, 13:20

12 maja 2013, 14:28

Nie znam ceny m2 mieszkan budowanych w Lodzi oraz jakie sa metraze bo mysle o kupnie mieszkania nowo budowanego od dewelopera.Wiem ze buduja w okolicach ul.Piotrkowskiej i ta
gasiorek
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:17 mar 2013, 23:25

23 sie 2013, 00:59

Może też warto zajrzeć na oferty sprzedaży mieszkań w Piasecznie od developera. To reż może być bardzo dobra inwestycja gdy tak bardzo tanieją nieruchomości.
AnetaW
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:30 sie 2010, 19:25

25 maja 2015, 15:40

Pewnie, że tak ja już od lat wynajmuję mieszkanie i bardzo mi się to opłaca. Na bieżąco lokatorów poszukuje mi biuro nieruchomości i tak na prawdę nic mnie nie obchodzi. A kasa płynie ;)
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

28 maja 2015, 08:40

Możesz ten Twój pomysł rozegrać jeszcze inaczej. Jedno fajnie urządzone mieszkanie kupić gdzieś w na przykład w Zakopanem i wynajmować je turystom, po niższych cenach niż noclegi w hotelach i to będzie taki sezonowy dochód. A drugie mieszkanie o niższym standardzie, gdzieś w centrum większego miasta dla studenta.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

05 kwie 2016, 09:31

Myślę że to nie jest zły pomysł. W Warszawie jest teraz wielki bum na inwestycje mieszkaniowe więc na prawdę warto się bliżej zainteresować tym tematem. Jak dla mnie bardzo dobrą ofertę nowych mieszkań Warto kupić 2-3 nieruchomości a potem je wynajmować. Pieniądze szybko się zwrócą. A posiadanie takich nieruchomości w rodzinie to na prawdę dobra inwestycja i zabezpieczenie finansowe na przyszłość.
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

03 sie 2016, 20:44

ja troche pojechalem po bandzie i zainwestowałem w apartament nad morzem konkretnie w Rowach. Trochę ryzykowne, ale już widzę pomału że to był strzał w 10, bo zainteresowanie wynajmem jest spore. z tego co się orientuje to na tym osiedlu jest jeszcze coś do kupienia
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl