Błędy

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

Darcyk
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:02 mar 2017, 18:42

20 mar 2017, 22:15

Wielu błędów można się ustrzec, jeżeli przemyśli się dobrze wszystkie aspekty działalności gospodarczej jeszcze przed jej zarejestrowaniem. Dlatego każdy, kto ma zamiar otworzyć firmę powinien się dobrze do tego przygotować. Wiele cennych informacji można znaleźć na stronie: http://withthecompany.pl/category/jak-prowadzic-firme/ . Bardzo przydatna strona.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

27 mar 2017, 19:21

Ważna jest też ochrona mienia czy też informacji, ponieważ myślę, że niektórzy z was wiedzą jakie mogą być konsekwencje.... ja mam zamiar zgłosić się do biura Business Intelligence Agency, z tego co słyszałem pomagają w uszczelnianiu tego systemu.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

28 mar 2017, 11:21

Częstym błędem jest także złe logo firmy. Takie, które nie pasuje do charakteru usług albo jest zbyt skomplikowane. Loga niektórych firm nawet się nie wyróżniają i nic o firmie nie mówią. A przecież jest to pierwsza rzecz z jaką styka się klient. Zawsze w stworzeniu loga firmy można poprosić o pomoc http://www.kreatormarki.pl/logo-i-ident ... a-warszawa są oni w tym naprawdę nieźli. A po za logiem nazwa firmy często jest albo zbyt długa albo infantylne co też nie sprzyja pozyskiwaniu klientów.
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

10 kwie 2017, 20:26

aleksm pisze:Ważna jest też ochrona mienia czy też informacji, ponieważ myślę, że niektórzy z was wiedzą jakie mogą być konsekwencje.... ja mam zamiar zgłosić się do biura Business Intelligence Agency, z tego co słyszałem pomagają w uszczelnianiu tego systemu.
I jak zgłosiłeś się do Business Intelligence Agency? Ja też mam zamiar w końcu się tym zajęć i może to jest dobry moment.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

26 maja 2017, 15:34

Moim niedawnym błedem było nieumiejętne rozliczenie przychodów z pracy w Norwegii, na szczęście teraz naprawiam szkody z pomocą firmy Norlink ;)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl