Stres w pracy - co z tym robić?

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

wube
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:22 mar 2016, 13:01
Lokalizacja:Gdańsk

09 kwie 2018, 10:24

Nie warto się truć lekami, jeśli już to herbatka ziołowa z melisy. Stres w pracy dobrze jest odreagować po, uprawiając np. jakiś sport. Wysiłek fizyczny pozwala na wyrzucenie z siebie negatywnych emocji, a także daje poczucie wewnętrznej siły, co sprawia, że stajemy się mniej podatni na stres. Od czasu do czasu można sobie pozwolić na taki warsztat odstresowujący http://terapiarodzinna.com/warsztatyblo ... krakus-ii/, warto zapoznać się z techniką REST, która pozwala w szybki sposób dojść do równowagi ciała, umysłu i emocji.
errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

09 kwie 2018, 12:34

Czasem są takie sytuacje stresowe. Trzeba umieć sobie z tym radzić.
A jak jest jakiś przewlekły stres, to jednak mimo wszystko lepiej sięgnąć po leki, bo długotrwały stres narobi więcej szkód niż to, że weźmiesz parę tabletek.
Tutaj http://medicot.pl/leki-uspokajajace-ranking/ widziałam ranking leków i suplementów.
Ale i tak wiadomo, że najlepiej to wszystko najpierw skonsultować ze swoim lekarzem.
pogoda
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:08 sie 2016, 19:48

24 kwie 2018, 10:57

Możesz sobie ogarnąć jakiś magnez plus zacząć ćwiczyć, by zrzucić stres. Kwestia tego czy masz czas :) Poza znajdź Aptekę w Białymstoku czy w miejscu, gdzie mieszkasz zapytaj jaki magnez polecają, jak dawkować i tak dalej. Może być to pomocne dla Ciebie. Na stronie ktomalek.pl też o tym piszą.
Awatar użytkownika
Panimiss
Posty:1
Rejestracja:11 maja 2018, 22:46

11 maja 2018, 22:47

Ja mam tak nerwowego i stresującego szefa że o matko....
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl