Jak stworzyć idealne miejsce do pracy?

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

bajk
Użytkownik
Posty:131
Rejestracja:12 sie 2015, 08:06

12 lut 2016, 10:27

Jak można samodzielnie stworzyć idealne miejsce do pracy w biurze?
Chodzi mi o takie zaprojektowanie tej przestrzeni, żeby każdemu odpowiadało.
errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

12 lut 2016, 16:46

To zależy - inaczej będzie się robiło własne miejsce do pracy w domu, a inaczej urządzało przestrzeń dla pracowników.
Na pewno da się osiągnąć coś takiego jak biuro idealne.
Wrzucam artykuł na ten temat - jestem pewna, że znajdziesz tam więcej informacji. Na początek jednak sama zastanów się, jaki efekt chciałabyś osiągnąć i jakie macie potrzeby w biurze. Ile osób musi tam znaleźć dla siebie miejsce i czy każda potrzebuje takiej samej przestrzeni.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

08 mar 2016, 08:06

Przede wszystkich dobrze wyposażone biuro położone w atrakcyjnym miejscu to jedna z podstaw. Ale jeśli nie stać nas na to aby wynająć biuro np w centrum gdzie wiadomo że ceny są wysokie no to możemy zadbać o to aby wystrój biura był na jak najwyższym poziomie. W tym celu warto przyjrzeć się ofercie http://www.viperprint.pl/produkt/PA001 Mamy tutaj masę gadżetów biurowych w atrakcyjnych cenach. Polecam tam zajrzeć i znaleźć coś dla siebie. Na pewno odmienią one cały wystrój biura.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

02 mar 2017, 18:17

Spytaj pracowników a dowiesz się jednego- funkcjonalne meble i wygodne fotele pracownicze to podstawa :) U mnie pamiętam jak urządzaliśmy biuro to bardzo dużo czasu na wybór tych rzeczy poświęciliśmy. Ostatecznie większość kupowałem od firmy Logan ze względu właśnie funkcjonalność i wygodę :) Jak wygodniej się pracuje to i efektywność większa- podstawowe prawo biznesu :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl