Korzystacie z gazetek promocyjnych?

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

20 kwie 2017, 17:50

Czasami korzystam.
Zwłaszcza jak jest duża obniżka na produkty, które kupuję tak czy inaczej, a mają długi termin ważności. Wtedy biorę ich kilka na zapas.
Tutaj z kolei można sobie sprawdzać gazetki promocyjne na bieżąco.
Myślę, że to dobry sposób na planowanie zakupów.
Jak się człowiek przyzwyczai, to później te zakupy jakoś same wychodzą taniej.
czarek
Użytkownik
Posty:137
Rejestracja:19 kwie 2016, 19:41

04 wrz 2017, 15:06

Ja Ci mogę jeszcze dorzucić stronkę https://www.gazetkonosz.pl/biedronka/ tu akurat gazetka biedronka, bo jest chyba najpopularniejsza z wszystkich. Poza tym masz inne markety z Polski, więc jest opcja planowania zakupów w domu :)
Awatar użytkownika
Anton
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 kwie 2015, 08:37

11 wrz 2017, 14:11

Nigdy nie zaglądam do takich rzeczy :P
Awatar użytkownika
Szofer
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:10 lip 2017, 15:38

27 wrz 2017, 10:04

@up w takim razie nawet nie wiesz co tracisz, bo na korzystaniu z gazetek promocyjnych można zaoszczędzić naprawdę niemało. Szczególnie, że sklepy związane z niemal każdą branżą, oferują liczne promocje prezentowane później w takich gazetkach. :P

Ja dodatkowo stawiam jednak na wygodę i zbiór wielu różnych gazetek posiadam w zainstalowanej na telefonie aplikacji Moja Gazetka, co jest niezwykle wygodne. Parę tapnięć w telefon wystarczy, by sprawdzić aktualizowane na bieżąco oferty. Łapcie stronkę http://mojagazetka.com/. Ta aplikacja dostępna jest na różne platformy. :P
Magda336
Użytkownik
Posty:59
Rejestracja:17 wrz 2017, 19:54

29 wrz 2017, 11:45

Czasem można znaleźć w nich naprawdę świetne promocje. Zawsze zabieram gazetkę promocyjną ze sklepu. Ostatnio przerzuciłam się też na aplikacje mobilne.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl