Jakie sprzęty niezbędne do pracy z domu?

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator: mkamil

Dove
Użytkownik

05 mar 2018, 08:55

Na pewno będzie potrzebna dobra drukarka ze skanerem i kopiarką, łącze internetowe no i bezapelacyjnie dobry laptop. Zerknijcie tutaj itnes.pl Bardzo mi pomogli przy wyborze laptopa, kompletnie nie miałam pojęcia co wybrać z ich przeogromnej oferty. Skorzystałam również z mozliwości wzięcia w leasing. Aktualnie szukam czegoś, by moj blog mógł zacząć zarabiać. Moze podpowiecie?
kowska
Użytkownik

19 mar 2018, 13:22

Ja swojej pracy nie wyobrażam sobie bez drukarki. Wbrew pozorom to bardzo ważny sprzęt, ale jak wiadomo - jest także drogi. Ze względu na inne wydatki nie mogłam sobie pozwolić na zakupu nowej drukarki, dlatego ją wynajełam od drukarkizafree . I muszę przyznać, że taka opcja jest nie tylko o wiele wygodniejsza ale także korzystniejsza finansowo. Niewielki abonament, bo zaledwie 27zł miesięcznie a wszystkie materiały eksploatacyjne mam za free.
irys15
Użytkownik

19 mar 2018, 19:51

Ja nie wyobrażałabym sobie pracy w domu bez komputera, To moje główne źródło dochodu :) teraz planuje zakup nowego Mój już ledwo zipi więc na pewno przyda się ten do szybkiej i efektywnej pracy :)
Awatar użytkownika
techman

21 mar 2018, 15:33

Absolutną podstawą jest wydajny komputer. A żeby taki faktycznie był, trzeba w nim zamontować odpowiednie komponenty - chociaż procesor intel w wersji i5 lub i7. Tą drugą propozycję docenią zwłaszcza osoby wykonujące duże ilości operacji wielowątkowych jak montaż wideo i inne.
KamilSz
Użytkownik

11 kwie 2018, 11:46

Zdecydowanie nie wyobrażam sobie pracy w domu bez urządzeń takich jak skaner, czy drukarka.
Awatar użytkownika
minutnik
Użytkownik

30 kwie 2018, 11:47

Laptop, drukarka, skaner, segregatory, dysk zewnętrzny, akcesoria biurowe, niszczarka do papieru, tonery do drukarki, pendrive - to jest absolutne minimum, jak chce się mieć biuro w domu.
zołza13
Użytkownik

06 maja 2018, 12:30

Przyda ci się tez laptop dobrej marki. Zobacz tu https://leasinglaptopa.pl/ASUS_ZenBook_ ... 119c13d4d5 Możesz nawet jako osoba prywatna skorzystać z leasingu i spłacać raty a na końcu dokonać wykupu. Raty nie są wysokie, więc nie ma co obciążać swojej kieszeni wykładająć od razu całą kwotę.
jlondon
Użytkownik

16 maja 2018, 12:39

Ja nie potrzebuję niczego więcej poza laptopem i telefonem. ;)
Mannia
Użytkownik

17 maja 2018, 17:11

Wydaje mi się, że niezbędne są wt akim wypadku klasyczne artykuły biurowe. Mam na myśli artykuły do pisania i korygowania, taśma klejąca, spinacze, zszywacz. Można jednak sporo zaoszczędzić na tego typu artykułach, wystarczy wybrać dobre źródło. W moim przypadku wybór padł na Solal oraz akcesoria biurowe z ich oferty.
biznesmenka
Użytkownik

28 maja 2018, 17:00

Wszystko zależy jeszcze od tego, w jakiej branży działałamy.
W większości przypadków podstawa to komputer o odpowiednich parametrach. Do tego oprogramowanie - jeśli np. któś zajmuje się videofilmowaniem i montowaniem filmów przydatny może się okazać program vegas pro 15 Oprócz tego pewnie drukarka, telefon i może jeszcze skaner.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl