problemy ze zdjęciami w sklepie

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

23 lut 2016, 08:50

cześć. nie jestem w stanie zorientować się o co chodzi z tym, że mam problem ze wstawianiem zdjęć, wyświetlaniem ich itp na swoim sklepie. sprawdzałam już z różnych komputerów, podłączona do różnych źródeł internetu i problem wszędzie jest ten sam, więc nie jest to wina mojego sprzętu ani prędkości internetu. jak to rozwiązać bo prowadzę sklep z odzieżą i jakby nie było, to zdjęcia są w nim podstawą.
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

01 mar 2016, 13:10

a to nie chodzi w takim razie o hosting zdjęć? musisz się dowiedziec jaką masz prędkość deklarowaną na wgrywanie się tych zdjęć itd i czy nie masz np całkiem ograniczonej ilości mb na to albo coś w tym stylu. Jeśli masz problem z oprogramowaniem, to mogę polecić ci firmę która mi dostarcza hosting i zresztą nie tylko a cena ta sama, także najpierw posprawdzaj swoje paramatry i może cos doradzę.
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

09 mar 2016, 08:37

No to z chęcią skorzystam z podpowiedzi :) na parametrach nie bardzo się znam, po prostu wiem że u mnie nic się nie wyświetla jak powinno i chcę zmienić już usługodawcę, bo oni nie zamierzają nic z tym zrobić a na pewno nie jest to moja wina ani wina mojego sprzętu. Także czekam na odpowiedź i dzięki! :)
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

17 mar 2016, 07:15

No więc przybywam i odpowiedzi zgodnie z obietnicą udzielam: hosting zapewnia Fotolister.pl na stabilnym serwerze tylko i wyłącznie służy do wyświetlania zdjęć więc nic ci się nie tnie ani nic, jak ktoś wchodzi to nie czeka aż się wyświetli to jak ze skanera tylko hop i jest. Tam możesz sobie edytowac, podmieniać to jak chcesz itp a reskaluje od miniatur sam. no nie wiem, najlepiej jak wejdziesz sama i posprawdzasz, bo może dla mnie co innego ma większe znaczenie niż dla ciebie
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

13 maja 2016, 11:50

a to ja potwierdzić tylko mogę bo też korzystam :) i z kilku innych u nich też, ale nie o tym wątek :PP pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl