Sklep internetowy w praktyce

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator: mkamil

Awatar użytkownika
Rado90

05 lut 2017, 10:11

Wszystko zależy od branży. W niektórych jest zbyt duża konkurencja i bardzo ciężko będzie się wybić. Poza tym ludzie są przyzwyczajeni np. do Allegro.
Jordanka
Użytkownik

13 lut 2017, 14:08

goust pisze:Co myślicie o założeniu własnego sklepu internetowego? Czy to nadal opłacalne?
Czy ogrom sklepów internetowych nie przeszkadza w założeniu kolejnego?
Co najlepiej otworzyć i przy jakim kapitale?
Wydaje mi się że w dalszym ciągu można zarobić na sklepie internetowym, ale nie jest to takie proste.
Musisz mieć oryginalny pomysł na Twój sklep, aby wyróżnić się na tle innych sklepów. Świetnym przykładem takiego podejścia do sprawy
jest sklep RED IS BAD - https://www.redisbad.pl/odziez-meska/sy ... rashguardy - moim zdaniem wpasowali się w
dzisiejsze realia rewelacyjnie. Niby nic nadzwyczajnego - czyli sklep z koszulkami damskimi, są koszulki męskie, bluzy męskie itp.
Ale są to koszulki patriotyczne. Wydaje mi się ze jest teraz boom na takie rzeczy jak odzież patriotyczna - tak że musisz iść właśnie w takim kierunku, czyli wyczaić
co może się sprzedawać, a jednocześnie nie ma zbyt dużej konkurencji na rynku.
Lens74
Użytkownik

22 lut 2017, 13:55

Bardzo lubię, wczoraj robiłam zamówienie.
joki
Użytkownik

23 lut 2017, 18:54

Myślę, że zawsze będzie zapotrzebowanie, a jednocześnie zawsze będzie walka na tym rynku. Pierwszą rzeczą jaka trzeba bardzo dobrze dopracować według mnie to Twoja strona i funkcjonowanie platformy sklepu. Jeśli to nie będzie działać żaden klient do Ciebie nie wróci, bo nie ma nic gorszego niż słabo działający portal. Dlatego jeśli się nastawiasz na złożenie sklepu internetowego już teraz zacznij się rozglądać za dobrą firma, która zrobi Ci taki portal profesjonalnie. Poczytaj sobie w necie ostatnio modna jest platforma magento
Tommy12
Użytkownik

25 lut 2017, 21:32

Skoro była już mowa na stronie o odblaskach to ja mogę dorzucić jeszcze http://kamizelkiodblaskowe.com.pl/samoz ... dblaskowe/. Robiłem tam niedawno zakupy szykując się do sezonu rowerowego. Warto zajrzeć w kilka miejsc i porównać oferty i ceny.
koniek
Użytkownik

01 mar 2017, 14:22

A tak z innej beczki. Pamiętaj tylko, żeby na stronie Twojego sklepu internetowego znalazło się narzędzie, umożliwiające płatność online za zakupy. Twoi Klienci muszą mieć więc dostęp do sprawdzonych form płatnośc np. płatności automatycznych Pay by link (takich jak mTransfer, Przelew24 Banku BZWBK czy płacę z iPKO), płatności kartą płatniczą (VISA, VISA Electron, MasterCard i Maestro – bez żadnej dodatkowej czy tzw. Szybkich przelewów. Możesz skontaktować się z firmą: https://platnosci.bm.pl/ bo kompleksowo zajmują się takimi sprawami. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
KojakUn

04 mar 2017, 13:38

Założenie sklepu jest opłacalne, jeżeli od samego początku będziemy go promować i rozwijać (np. ofertę). Nie można pozwolić by sklep utkwił w miejscu i nic się z nim nie będzie robić.
Awatar użytkownika
GregPio

09 mar 2017, 17:10

Promocja sklepu internetowego jest niezwykle ważna. W handlu tradycyjnym największe znaczenie ma położenie sklepu - lokalizacja.
Awatar użytkownika
DeskinAz

10 mar 2017, 11:57

Dziś sporo na znaczeniu ma zróżnicowany i unikalny asortyment.
Befor
Użytkownik

15 mar 2017, 11:55

Wiadomo, trzeba mieć dobry pomysł na sklep internetowy, żeby się wybić spośród konkurencji. Warto wyróżnić się ładnymi zdjęciami w sklepie i na przykład zatrudnic profesjonalnego fotografa. Ja sam korzystałem z agrest studio, którzy robili mi zdjęcia produktowe do sklepu.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl