Sklep internetowy w praktyce

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

koniek
Użytkownik
Posty:65
Rejestracja:16 maja 2016, 11:26

01 mar 2017, 14:22

A tak z innej beczki. Pamiętaj tylko, żeby na stronie Twojego sklepu internetowego znalazło się narzędzie, umożliwiające płatność online za zakupy. Twoi Klienci muszą mieć więc dostęp do sprawdzonych form płatnośc np. płatności automatycznych Pay by link (takich jak mTransfer, Przelew24 Banku BZWBK czy płacę z iPKO), płatności kartą płatniczą (VISA, VISA Electron, MasterCard i Maestro – bez żadnej dodatkowej czy tzw. Szybkich przelewów. Możesz skontaktować się z firmą: https://platnosci.bm.pl/ bo kompleksowo zajmują się takimi sprawami. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
KojakUn
Posty:4
Rejestracja:04 mar 2017, 12:59

04 mar 2017, 13:38

Założenie sklepu jest opłacalne, jeżeli od samego początku będziemy go promować i rozwijać (np. ofertę). Nie można pozwolić by sklep utkwił w miejscu i nic się z nim nie będzie robić.
Awatar użytkownika
GregPio
Posty:4
Rejestracja:09 mar 2017, 11:59

09 mar 2017, 17:10

Promocja sklepu internetowego jest niezwykle ważna. W handlu tradycyjnym największe znaczenie ma położenie sklepu - lokalizacja.
Awatar użytkownika
DeskinAz
Posty:4
Rejestracja:10 mar 2017, 10:22

10 mar 2017, 11:57

Dziś sporo na znaczeniu ma zróżnicowany i unikalny asortyment.
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

15 mar 2017, 11:55

Wiadomo, trzeba mieć dobry pomysł na sklep internetowy, żeby się wybić spośród konkurencji. Warto wyróżnić się ładnymi zdjęciami w sklepie i na przykład zatrudnic profesjonalnego fotografa. Ja sam korzystałem z agrest studio, którzy robili mi zdjęcia produktowe do sklepu.
Awatar użytkownika
Koomar
Posty:4
Rejestracja:21 mar 2017, 10:11

21 mar 2017, 11:34

To prawda, dziś liczy się jak najlepsze przedstawienie produktu w sklepie internetowym. Najważniejsze są zdjęcia.
Awatar użytkownika
maniekk1
Posty:3
Rejestracja:30 mar 2017, 17:27

30 mar 2017, 17:37

Sklep internetowy najprościej wypromować tworząc film reklamowy w tv . Zasięg takiej reklamy jest bardzo duży i może znacząco wpłynąć na wzrost sprzedaży. Oprócz tego pomyśl o wypozycjonowaniu sklepu w internecie, co jest bardzo zalecane.
hern
Użytkownik
Posty:63
Rejestracja:19 gru 2016, 18:24

01 kwie 2017, 18:52

Ja na stronie http://platformaodblaskowa.pl/ zaopatrzyłem swoją rodzinę w nowe elementy odblaskowe. Zaczyna się sezon rowerowy, więc warto zapatrzeć się w takie rzeczy, dzięki którym jesteśmy bardziej widoczni dla kierowców zwłaszcza po zmroku.
zoee8
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:23 sty 2017, 13:25

05 kwie 2017, 12:27

Obecnie najbardziej opłaca się postawić sklep internetowy na jakiejś platformie typu shoper, czy prestashop - koszty stworzenia, jak i prowadzenia takiego sklepu są bardzo niskie, w dodatku ma się łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi. Sklep internetowy wymaga także odpowiedniego hostingu, wydajnego i koniecznie stabilnego - ewentualne awarie mogą bowiem narazić firmę na spore straty. Dobre hostingi oferują m.in. na http://www.cal.pl - dla sklepu internetowego powinny się nadać.
Awatar użytkownika
KondzioG
Posty:4
Rejestracja:07 kwie 2017, 16:36

10 kwie 2017, 10:11

Zgadzam się z powyższym. Można zacząć rozbudowywać sklep od prostej i tańszej platformy sklepowej. Z reguły na początek to wystarcza.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl