Sklep internetowy w praktyce

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

25 lut 2016, 16:41

Podstawa to odpowiednio dobrana platforma dla sklepu. Do tego odpowiednio wykorzystany marketing internetowy i powinno być ok.
Problem w tym, że większość właścicieli sklepów na początku robi to na własną rękę i efekty są zazwyczaj marne.
Zamiast tego radzę od razu skorzystać z pomocy profesjonalistów: http://www.kobosystem.pl/oferta/sklepy-internetowe/ . Rezultaty będą o wiele lepsze i widoczne niemal od razu :)
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

01 mar 2016, 13:52

U mnie stoi wszystko na sellingo i sellasist - razem się przenikają, pozycjonowanie w cenie, a jak chcesz jeszcze jakieś usługi od nich konkretnie to masz zniżki. Dlatego się opłaca brać z jednego miejsca. Nawet jak masz coś tańszego w tej dziedzinie to z drugiej już będzie drożej i jak pododajesz do siebie to wychodzi jakaś tam kwota, tak samo jak liczona tych z esprzedaży osobno. Ale oni dają zniżki dla kompleksowej obłsugi, więc jak liczysz juz po zniżkach np dychę zamiast 40 za abonament za samo grafido to już masz 30 zł taniej niż u konkurencji. a chcessz czy nie chcesz i tak te wszystkie "programy" musisz miec jeśli chcesz pchać biznes do przodu.
Ela1595
Użytkownik
Posty:43
Rejestracja:23 lut 2015, 10:15

30 mar 2016, 14:14

Dobra platforma dla sklepu Internetowego to podstawa. W dodatku jeżeli jest rozbudowana o rozwiązania B2B to już mamy praktycznie wszystko. Z tego co się orientuję to tego typu funkcjonalności oferuje Ideo Sp. z o. o.. Posiadają oprogramowanie Logito na bazie którego świadczą rozwiązania B2B http://www.logito.pl/rozwiazania/rozwiazania-b2b/ czy też E-commerce. Zastosowanie tego typu technologii w znacznym stopniu usprawnia prowadzenie sklepu internetowego, a z czym się to również wiąże, zwiększa dochody.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

08 kwie 2016, 10:34

Oczywiście zgadzam się z Wami że reklama w sieci to podstawa ale trzeba też pomyśleć o osobach które raczej nie ogarniają za bardzo komputerów ale ciekawią ich wszystkie nowinki techniczne itp. Jak można wykorzystać w celach marketingowych drukarki 3d Macie może jakieś ciekawe pomysłu ? Przecież to nam daje tyle możliwości a tak mało się widzi jej zastosowanie w celu reklamy i łatwemu dotarciu do klienta.
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

11 kwie 2016, 10:28

Wydaję mi się, że akurat taka forma promocji w przypadku sklepu internetowego w ogóle się nie sprawdzi. To jest dobry pomysł jeśli mamy stacjonarny biznes.
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

13 maja 2016, 12:29

jest to opłacalne bo ten rynek wciąż się rozwija tyle tylko że trzeba mieć po pirwsze pomysł na siebie, a po drugie tak jak wyżej opisane w porządku oprogramowanie żeby nie było tak, ze się starasz a coś pod tobą dołki kopie. myślę, że takie sellingo sprawdzi się dobrze, z reszty nie korzystałem to nie chcę w ciemno gadać ale mają dość pozytywne opinie jak tak popatrzeć.
Awatar użytkownika
AnnaWilusz
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:26 mar 2014, 12:14

20 maja 2016, 12:36

A jaki system płatności internetowych macie w swoich sklepach? Pytam, bo chciałabym jeszcze w tym miesiącu wybrać narzędzie płatności do mojego sklepu. Zastanawiam się głównie nad Paybynet. To system umożliwiający wygodne, szybkie oraz niezawodne przesyłanie pieniędzy z konta bankowego klienta bezpośrednio na rachunek sklepów internetowych. Tutaj znajduje się więcej informacji na ten temat - http://www.paybynet.pl/e-sklep/platnosc ... -e-sklepu/ Co o tym sądzicie?
edddekk
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:16 cze 2016, 12:36

16 cze 2016, 12:43

Myślę że to najlepszy interes w tych czasach
czarek
Użytkownik
Posty:137
Rejestracja:19 kwie 2016, 19:41

27 cze 2016, 22:28

Dla mnie strzałem w dziesiątkę okazał się http://undofen.pl/ Dzięki niemu wyleczyłem grzybicę stóp, a moje dzieci raz na zawsze pozbyły sie kurzajek.
mbaczal
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:03 lip 2016, 22:26

06 lip 2016, 23:48

Sprzedaż zawsze była opłacalna. Taniej kupić drożej sprzedać
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl