Jaka najskuteczniejsza reklama?

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator: mkamil

najskuteczniejsza reklama

Ulotki/Plakaty/Wizytówki – Reklama drukowana
1
13%
Reklama LED
0
Brak głosów
Internet
5
63%
Poczta Pantoflowa
1
13%
Inna - napisz jaka
1
13%

Liczba głosów: 8
MerksAd
Użytkownik

23 gru 2017, 16:07

Wspominaliście o filmach promocyjnych w telewizji, też myslę, że to bardzo dobry pomysł, nawet znalazłem firmę https://www.filmowa.pl od robienia takich filmów. Wiecie moze jak z kosztami takiej reklamy? Bo wydaje mi się, że taka średnia firma może nie udźwignąć kosztów takiej reklamy, no ale może będzie to opłacalne
benek51
Użytkownik

27 gru 2017, 11:46

Ja się na tym nie znam, więc nie proponuję podejmować takich działań na własną rękę. Lepsze efekty uzyskasz przy współpracy z dobrą agencję marketingu online. Ja osobiście polecam http://fabrykamarketingu.pl/ , którzy specjalizują się w kampaniach SEO od lat. Mają chyba ponad 1000 zrealizowanych dla różnych Klientów kampanii pozycjonowania w wyszukiwarkach. Uważam, że warto im zaufać.
Befor
Użytkownik

29 gru 2017, 13:03

Najskuteczniejsze social media i mailing. Pierwsze warto zlecić zewnętrznej agencji, nie trzeba się bawić w jakieś pory wrzucania określonych treści, oni zadbają. Drugie warto robić samemu, myślę, że wtedy daje się klientom odczuć, że nam na nich zależy. Fajnie jest te maile personalizowac, ja do tego typu zadań używam emu mail (www.emu-mail.pl jedna z lepszych apek pocztowych dla biznesu) i sam proces jest relatywnie prosty, zajmuje niewiele czasu.
Awatar użytkownika
Kuber

05 sty 2018, 08:51

Moim zdaniem skuteczną formą reklamy jest dziś reklama internetowa. Warto jest korzystać z nowoczesnych metod reklamowych np. takich jak growth hacking.
Awatar użytkownika
Widoczni

05 sty 2018, 13:52

Obecnie jedną z najbardziej skutecznych form reklamy jest pozycjonowanie https://widoczni.com/pozycjonowanie-stron/ Obecność w wynikach wyszukiwarki jest obowiązkowa, ponieważ to właśnie tam znajdują się nas potencjalni Klienci. Szukają informacji o cenach usług i produktów, gdzie je kupić, opinii, jak korzystać i wiele innych. Innym sposobem obecności w wyszukiwarce jest reklama Adwords, jednak warto pamiętać o tym, że w dłuższym okresie reklama PPC wymaga większych nakładów finansowych.
Awatar użytkownika
Kadet

07 sty 2018, 14:46

Bardzo skuteczną formą reklamy internetowej jest mailing do dobrze sprecyzowanych grup docelowych. Warto mieć to na uwadze.
Awatar użytkownika
Malczez

09 sty 2018, 10:55

Dla mnie najskuteczniejsza jest reklama drukowa. Warto jednak umieszczać taką reklamę tylko w odpowiednich miejscach.
Awatar użytkownika
szymbo

22 sty 2018, 00:54

Ważne jest, aby wyróżniać się na tle swoich konkurentów. Marketing w internecie to już zupełna podstawa i ciężko wybić się nad resztę. Ciekawym narzędziem, które nie jest jeszcze w dużym stopniu wykorzystywane (co można uznać za korzystne) jest marketing smsowy. Daje możliwość dotarcia bezpośrednio do klienta i powiadomienia go o aktualnej ofercie, promocjach. Ja wykorzystuje tego typu narzędzie w swojej formie poprzez platformę playsms i jak do tej pory bardzo sobie cenię tę współpracę
tseco
Użytkownik

23 sty 2018, 08:39

Ja polecam najpierw przysiąść dobrze nad własną stroną i ją zoptymalizować, dużo można zrobić samemu, jeśli po tych działaniach nic się nie zmieni, wtedy można odezwać się do firmy pozycjonerskiej, tutaj link do artykułu - https://samoseo.pl/marketing-internetow ... rnetowych/
Krys89
Użytkownik

11 mar 2018, 15:27

Ja uważam, że najskuteczniejszą formą marketingu jest email marketing. Choć trendy szybko się zmieniają, rola e-mail marketingu wciąż jest znacząca. Wykorzystanie tej formy komunikacji może przynieść wiele wymiernych korzyści w porównaniu z innymi narzędziami. W związku z tym warto uwzględnić wiadomości e-mailowe w swoim planie marketingowym, gdyż dają one wiele korzyści, które mogą poprawić ogólną sprzedaż i zaangażowanie użytkowników przy bardzo niskich kosztach ogólnych, jak również przy bardzo ograniczonej ilość czasu. A jeżeli chodzi o odbiorców to gotową bazę znajdziecie na stronie https://www.infobrokering.com.pl/bazy-biznesowe/
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl